E-mail на получателя
Днес се играят четвъртфинали за Купата на България
Автор: Екип Plovdiv24.bg 13:50 / 16.03.2005Коментари ()1765
©
Днес от 15 часа ще се играят останалите четвъртфинали за Купата на България. Вчера беше излъчен първият финалист след двубой между пловдивските тимове на "Ботев" и "Локомотив". Шампионите победиха с 2:1 след "сребърен гол" и ще очакват съперника си за полуфиналите. Днешните срещи: "Хебър" - ЦСКА, "Левски" - "Нафтекс", "Пирин 1922 - "Марек".
Осигурено е усилено полицейско присъствие за започващия след час и половина четвъртфинален мач за Купата на България между отборите на “Хебър” и ЦСКА, съобщи директорът на РДВР-Пазарджик Жоро Стоицев. Полицейски ескорт ще съпроводи феновете на червените от ЖП гарата до стадион “Георги Бенковски”. Паркирането в района на стадиона ще бъде забранено, въвеждат се и ограничения на движението.