0

yaska, ti pak si se obarkal! Loko fenove da vikat za CSKA. Mai pak ni barkash s vas.
Back in Business
0

Юношите на Локомотив (Пд) бият пред погледа на Садъков 13:55 08.10.2005г. Агенция "Фокус" Пловдив. Пред погледа на новият старши треньор на представителния тим на Локомотив Аян Садъков юношите старша възраст победиха Асеновец с 3:1 в мач от първенството, съобщава клубният сайт. Гостите поведоха още в 11-ата минута с гол на Николай Стефанов, който наниза коженото кълбо в мрежата с удар от границата на наказателното поле. 60 секунди по-късно домакините изравниха след нелеп автогол на Здравко Кочев, който в опита си да върне с глава топката на вратаря си, я оплете в мрежата. Стражът бе не по-малко виновен заради неадекватното си излизане. В 19-ата минута Кехайов стреля с глава в гредата и пропусна, но в 40-ата минута Дончев изведе смърфовете напред, след като засече центрирана от Андонов топка за 2:1. В последната минута Миро Стайков направи 3:1 и донесе победата на своя отбор.
тъпата гадна жълта у
0

сетих се: като разпродадат играчите (както се чува) май най- силните (кои са пък тия?) ще идат в ЦСКА! така висчки ФЕНове на Локо може да станат чорбета и да викат за червените... Е, само ще е трудно да ходите на домакинските мачове на НОВИЯ си отбор, но пък Вие сте си свикнали :))) Нали то като Ви падна уникалния стадион малко ходихте до Бургас, че веднъж и на ст. Хр Ботев, леле СРАМ!!! И представете си: мач Ботев- ЦСКА... ще си стане чисто пловдивско дерби! Мдааа! айде наслука!