Юношите на Локо бият пред погледа на новия старши-треньор

Коментари (4)
14:58 / 08.10.2005
556
Пред погледа на новият старши-треноьор на представителния тим на Локо Пд Аян Садъков, юношите-старша възраст победиха Асеновец с 3:1 в мач от редовното първенство. Гостите поведоха още в 11-ата минута с гол на Николай Стефанов, който наниза коженото кълбо в мрежата с удар от границата на наказателното поле. 60 секунди по-късно домакините изравниха след нелеп автогол на Здравко Кочев, който в опита си да върне с глава топката на вратаря си, оплете топката в мрежата. Стражът бе не по-малко виновен, заради неадекватното си излизане. В 19-ата минута Кехайов стреля с глава в гредата и пропусна да поведе черно-белите, но в 40-ата минута Дончев изведе смърфовете след като засече центрирана от Андонов топка за 2:1. Секунди по-рано Андонов зе засуети пред стражът на Асеновец. В последната 90-та минута Миро Стайков направи 3:1 и донесе сигурната победа са своя отбор.