Ботев вкара 3 гола за 15 минути в Разград, но това не беше достатъчно за победа над Лудогорец

22:22 / 09.08.2021
7214
Дублиращият отбор на Ботев (Пд) завърши 3:3 при визитата си на Лудогорец II от 4-ия кръг на Втора лига. Мачът се игра на базата на "зелените" в Разград.

Срещата започна лошо за момчетата на Стефан Стоянов и до 20-ата минута те изоставаха с 2 гола след попадения на Найденов и Кешеру.

До почивката "канарчетата" осъществиха изумителен обрат, като в рамките на 15 минути вкараха три гола чрез Никола Гелин, Иван Василев и Емил Колев.

В самото начало на втората част тимът на Лудогорец възстанови равенството с нов гол на Кешеру. Жълто-черните се държаха като равен със своя съперник и не изпаднаха в глуха защита, като в края на мача имаха ситуации и за пълен успех.