Два отбора на Локо получиха златните си медали преди началото на новия сезон

09:15 / 30.08.2021
1991
Два отбора Локомотив Пловдив получиха златните си медали и шампионската купа за изминалия сезон 2020/2021.

Родените през 2007 година, водени от треньора Аян Садъков-младши, станаха шампиони в Зоналната група при децата (р. 2006/07). След награждаването започна и срещата от втория кръг на Елитната група до 15 години между отборите на Локомотив и Берое.

Двата тима изиграха интересен и динамичен мач, завършил при резултат 1:1 на "Лаута". Гостите успяха да поведат за 0:1 в началните минути на втората част, а Норайр Нурикян с прецизен изстрел изравни за крайното 1:1.

Другият шампионски тим на Локомотив бе от набор 2005. Възпитаниците на Господин Мирчев станаха първенци в Зоналната група при юношите младша възраст (р. 2004/05). Минути след награждаването започна и срещата от Елитната група до 17 години между Локомотив и Берое. Двата тима не съумяха да си отбележат на "Лаута" и завършиха при резултат 0:0.