Ветераните на Ботев на крачка от финал, бият Дунав с 3:0
Автор: Екип Plovdiv24.bg 18:09 / 22.10.2009Коментари (5)5269
Ветераните на Ботев постигнаха убедителна победа с 3:0 над Дунав Русе в полуфинален мач от Държавното първенство. Срещата се игра на стадион "Пловдив". На два пъти през първото полувреме се разписа Пепо Пенчев - веднъж с глава и малко по-късно с точен шут от близко разстояние. След почивката още един гол добави Георги Андонов. Следващата седмица, на 29 октомври в Русе, е реваншът. В другия полуфинал Монтана загуби у дома от Левски с 2:3. След определяне на двата финалиста ще стане ясно кога и къде ще се играе и двубоят за титлата.