Локо с крах за купата

Коментари (45)
16:30 / 09.11.2005
1150
Отборът на Локомотив Пловдив загуби от предпоследният в класирането на "А" група Марек с 2:1 в мач за купата на България.

Треньорът на домакините Аян Садъков излезе с доста експериментален състав, което в крайна сметка му изигра лоша шега.

Гостите от Марек разчитаха предимно на контратака и след скучно първо полувреме успяха да нанесат своя удар в 51-та минута чрез Бижев.

В средата на второто полувреме в игра за Локомотив се появи младата надежда на "черно-белите" Георги Илиев и той успя да изравни в 86-та минута.

В последната минута на срещата Илиев от гостите успя да отбележи втори гол за Марек и класира своя отбор за следващия етап от надпреварата в турнира за купата на България.