Същински хищник! Вижте как Стивън Петков вкара осми гол в последните си 10 мача

15:47 / 24.01.2022
4571
Бившият нападател на Ботев (Пд) и Левски Стивън Петков отново показа чудесна ефективност в мач на настоящия си клуб Фейрензе, видя Plovdiv24.bg. Петков игра пълни 90 минути и вкара единственото попадение за "сините" при победата с 1:0 над Мафра в двубой от 19-ия кръг на португалската втора дивизия.

Българинът получи страхотен извеждащ пас от свой съотборник и с шут с десния крак преодоля вратаря в 87-ата минута. Така той се разписа за 8-и път в последните 10 мача, в които е играл за Фейрензе.

От началото на сезона нападателят има 15 официални мача за Фейрензе, в които е отбелязал 10 гола (8 за първенство и 2 за Купата на Португалия), показа справка на Plovdiv24.bg.

Въпреки успеха Фейрензе остана на трето място във временното класиране с актив от 36 точки, колкото има и вторият Каза Пия. Лидер с 39 точки е вторият отбор на Бенфика, който обаче няма право да се бори за промоция в португалската Примейра лига.

Гледайте в прикаченото видео победния гол на Стивън Петков!

Този браузър не поддържа видео елемента.