Спортните новини: Днес (21) | Вчера (29)
Ботев загуби от Левски с 4:1
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:43 / 19.11.2005Коментари (19)1024
©
снимка: Архив Plovdiv24.com
Левски спечели днешния мач срещу пловдивския Ботев, игран на Герена. Мачът от ХІІІ кръг на А ПФГ завъши очаквано за всички букмейкъри.

Първото полувреме започна равностойно. Отборът на Ботев доказа, че заслужава да е в А група. Христо Йовов обаче наказа "жълто-черните" в 34-та минута и откри резултата в полза на домакините. 10 минути по-късно той отново бе точен и удвои резултата. Така завърши първото полувреме и футболистите се прибраха за почивката при 2:0 за Левски.

Веднага след подновяването на играта Левски имаха шанс за трети гол, но защитник на Ботев спаси изключително опасното положение. Силната игра на пловдивчани се увенча с успех в 48-та минута, когато Гоерги Андонов се възползва от объркване в защитата на домакините и се разписа във вратата на Петков. Ботев имаха шанс за изравняване, но вратярят на Левски този път спаси и не допусна втори гол във вратата си. В 58-та минута доста освиркваният днес съдия Христо Ристосков отсъди дузпа в полза на домакините за фал на Лилчо Арсов срещу играч в синьо в наказателното поле. Бардон изпълни дузпата в долния десен ъгъл и направи резултата 3:1. 2 минути преди края на мача Даниел Боримиров също записа името си в списъка с голмайстори на мача, като нацели вратата на Ботев след комбинация с Мирослав Иванов и Лусио Вагнер.

Реферът на мача днес отново не бе от най-точните. Доста съмнителни отсъждания постанови Христо Ристосков, а същевременно няколко очевидни засади бяха подминати абсолютно безразлично и без реакция.

Така Ботев запазва 10-те си точки и моментната си позиция извън групата на изпадащите.

Aнонимен
на 22.11.2005 г.
0

Ami vie be mangasarqni - 2 nasred saboreniq stadion
Loko
0

e bravo a jalturite. Samo 4 parcala. Naistina dokazaha, che imat miasto v A grupa. Xaxaxa. Sto za bolen mozak tribva da si za da napishesh podoben biser. Plovdiv24, vie nadminahte i Tapsport, be kravari
Наков
на 21.11.2005 г.
0

И докога тука ще драскат мастиите от падналият стадион.Другари цигани не ни интересува вашето мнение.Отивайте да се друсате и да целувате мазният и пъпчасал задник на Емо Наков.Урина в устата на черно-белите подлоги.Да умрете всички от некачествен прах,дистрибутиран от наследниците на бати ви Жорко
Камбуров
0

Айде черно-белите дрисни отивайте на събрание за да коментирате как ще ви ебат още цял един сезон.Целунете Васко Камбуров по огромният му нос и по напращелият задник.Дойде и при вас Видов ден и сега вече всички могат да се убедят какви гадни курви сте-Гладните ви играчи ги боли кура за клубната ви чест и не играят а свунята Наков продава мачовете а вие ще мълчите като путки
lauta hools
на 20.11.2005 г.
0

i eto idva xristo kolev sas race na krasta e toi- i beleji dalga dyzpa na jaltyrite!nqma ve4e papagali,nqma ve4e jalta sgan ,nqma 4iko nqma ziko nqma trakiq
Jalt Bokluk
0

Anal 1912, mastiio, az si govorih s teb 2 dena normalno i spriah da te obijdam a ti si pomisli che sam se oplashil. E zatova vi moria az vas mangali, adjisanski. shtoto ste pomiiari i ne ste nikakvi maje.Izmekiar smotan. Zrankov kaji na bashta ti che te otgledal v Adjisan mahala.
Kanara_1912
0

Ай да поставим въпроса друго яче.... Кво стана с единственият футболист който прави нещо в отбора ви? Камбурката? Ще ви липсва много в този мач... жалко, че го сложих победа за вас... сега е чиста двойка! ЖАЛКИ ПЕДАЛИ!