Шест гола за 30 минути във втората контрола на Марица в Словения

Коментари (1)
21:55 / 24.06.2022
3312
Марица (Пловдив) загуби и втората си контрола от подготвителния лагер в Словения. Жълто-сините поведоха, но след това отстъпиха с 1:5 на шесткратния шампион на Румъния УТА (Арад). Любопитното е, че всичките 6 попадения паднаха през последните 30 минути на двубоя.

Валери Домовчийски откри в 61-ата минута, след като засече с глава центриране от фланга на Айкут Янъков. В 69-та румънците изравниха, а след две дузпи в тяхна полза резултатът стана 3:1. До края на мача УТА стигна до още два гола след грешки в отбраната на Марица.

Следващата контрола на "жълто-сините" е срещу сръбския "Раднички" (Крагуевац).