Ален Ожболт с първи гол за новия си клуб

12:22 / 07.09.2022
1885
Един от големите любимци на феновете на Локомотив Пловдив през последните години - Ален Ожболт, отбеляза първия си гол за своя нов клуб, научи Plovdiv24.bg. 26-годишният словенец откри резултата при победата на Апоел (Тел Авив) с 2:0 като гост на Макаби (Нетаня) в двубой от 3-ия кръг на израелската Премиер лига.

Нападателят се разписа от дузпа в 41-ата минута. Тове бе първо попадение за тима от Тел Авив през настоящия сезон след две загуби с по 0:2 в първите два мача. В началото на второто полувреме Ганем отбеляза втория гол за "червените".

С успеха Апоел (Тел Авив) се изкачи до 13-ото място във временното класиране.

Припомняме, че Ален Ожболт бе привлечен през латото и подписа договор за 2 години, след като през миналия сезон се представи отлично за друг израелски клуб - Апоел (Хайфа).