Ботев би с дузпа

Коментари (28)
10:18 / 29.01.2006
990
Ботев (Пд) надигра Видима-Раковски (Севлиево) с 1:0 с гол от дузпа на Борислав Димитров. Попадението падна в 62-ата минута, когато Стефан Костадинов бе повален в наказателното поле и реферът Петър Стоянов посочи бялата точка. Така във втори пореден мач "канарчетата" вкарват своя гол от 11-метров наказателен удар.

С изключение на дузпата двубоят в село Дъбене не предложи нищо интересно за гледане. В средата на второто полувреме Видима остана с човек по-малко, след като Георги Кьосев получи червен картон за груб фаул срещу Борислав Караматев. Малко преди това Кьосев можеше да се разпише, но ударът му с глава бе спасен от Станев. Най-чистото положение за Ботев бе пропуснато от Стефан Костадинов.