Спортните новини: Днес (11) | Вчера (29)
Локомотив взе камерунец от Берое
Автор: Екип Plovdiv24.bg 07:50 / 03.02.2006Коментари (45)1308
©
Локомотив привлече камерунския защитник на Берое Марсел Еламе. Тъмнокожият футболист разтрогна със старозагорци на последния арбитраж и пристига на Лаута като свободен агент. Това е втори играч на Берое след Дино Езе, който през пролетния полусезон ще облече бяло-черната фланелка. Еламе ще се включи в подготовката на пловдивчани днес, а в събота ще направи дебют за новия си тим в контролата срещу Родопа. Националният вратар Стоян Колев се е разминал с трансфер в румънския гранд Стяуа. Треньорът на тима от Букурещ, бившият национален вратар на Италия Валтер Дзенга, е предпочел 26-годишния Карлуш Алберто Фернандеш от Боависта, с когото е сключен 3-годишен договор, съобщава "24 часа". Заради контузия срещу „Родопа" няма да играе младият полузащитник Христо Златински. В състава на треньора Аян Садъков обаче се завръщат Бобан Янчевски, и Методи Стойнев и взетият от ЦСКА Яник Бумсонг .

13
на 05.02.2006 г.
0

Гледам съм станал толкова известен, че вече мангалите ме копират и пишат от мое име. :)))) Благодаря момчета - разбирам, че съм ви много интересен, но няма нужда - тъпи сте. :)
3:2 za LOKO
на 04.02.2006 г.
0

Локо (Пд) обърна Родопа с 3:2 16:04 04.02.2006г. Агенция "Фокус" Пловдив. Локо (Пд) обърна с 3:2 гостуващия Родопа в контрола на стадиона в квартал “Лаута”. Гостите от Смолян откриха в 26-ата минута с гол на Александър Иванов. След 120 секунди пък Методи Стойнев изпусна дузпа. 6 минути по-късно Стойнев поправи грешката си и отбеляза изравнителен гол. В 37-ата минута македонският национал Роберт Петров изведе Локо напред. В последните секунди преди почивката обаче Кирил Джоров отново изравни. През втората част треньорите извършиха многобройни смени. Ритъмът се наруши, но Христо Златински успя да донесе победата на домакините с попадение още в 49-ата минута.
yasar
0

ebe kvostana s kontrolnata sre6ta na lokoto s rodopa a pi6ete ne6to be plovdiv24 4akame
13
0

Da tam rabotia i vsichki me znaiat...na teb kakav ti e problema?
Aнонимен
JB
0

Jorko e shtastliv i tazi veche jilistetoto na baba mu na Landos shte ima tok i niama da se nalaga da kartiat parketa.
Aнонимен
0

Аз работя в електроразпределение, но мразя жълти помияри
13
0

:))))) Няма да спират тока в Столипиново ако се платят поне 10% от сметките Да бъде платена една текуща сметка и част от старо задължение, но не по-малко от 10% от дължимите суми, за да не бъде спиран тока на длъжниците в "Столипиново" се договориха на среща представители на "Електроразпределение", Дирекция "Полиция", областната и общинската управа и лидерите на етническите млцинства.Ангажимент на "Електроразпределение" ще бъде техническото обезпечаване на подаването на електроенергия при сключени индивидуални договори с жителите на квартала, заявили, че желаят да плащат сметките си.. В понеделник лидерите на гражданските сдружения в "Столипиново" ще обяснят на жителите му предложената схема за погасяване на задълженията, но граждански протест и шествие няма да бъдат допуснати, коментира ресорният кмет Константин Писков. Информацията е на радио Пловдив.
Aнонимен
на 03.02.2006 г.
JB
0

Imam mnogo priiateli. no kogato gledam futbol iskam nikoi da ne me pretesniava. A kakvo oznachava Lavche. za men tova si e obiknovenna duma, niamam perverzno saznanie. za tvoeto saznanie ne znam.2004 beshe godina v koiato LOKO stana nai-dostoinia shampion na BG v poslednite 10 godini a az sam fen mnogo predi tova. ne me zasiagash kato mi kazvash Djingi Bi. taka sama si go zabivash. tova e priakora na Levski, koito e balgarin nomer 1, daden mu ot ...Turci. taka kakto ti me narichash malko Dormushche.

Един от важните хора в Марица празнува днес
Феновете на Левски плащат по 15 лева за мача на "Колежа", ето колко билета им отпуснаха