Спортните новини: Днес (11) | Вчера (29)
Ботев победи Локо Сф в контрола
Автор: Екип Plovdiv24.bg 18:09 / 10.02.2006Коментари (30)1313
©
Ботев победи с 1:0 Локомотив (София) в днешната контрола играна на стадиона в град Стрелча. Единственият гол отбеляза Георги Андонов в 43-ата минута с глава след акция на Костадин Видолов, продължена от Георги Какалов.

Две минути преди гола на "жълто-черните", техният вратар Стефан Стойчев спаси дузпа изпълнена от Марчо Дафчев. Съдията Владимир Вълков отсъди най-тежкото наказание за нарушение в пеналта на Даниел Божков срещу Цветан Генков.

Португалецът Филипе пропусна в 52-ата минута да отбележи гол за Локомотив (София), като от 3 метра не уцели вратата. Старши-треньорът на столичани Стефан Грозданов не остана доволен от изявите му.

Двубоят изгледа президентът на Ботев Димитър Христолов. Реферът отмени два гола на Георги Какалов и един на Цветан Генков заради засади.

0

Агенция "Фокус" - Легендата на ромскиат футбол Атанас Пашев е поканил отборът на АФД Тракия Пловдив /днешен Ботяф/ да участва в Откритото първенство по футбол за роми тази година в Пловдивският квартал Столипиново. Поканата от А.Пашев е пратена поради факта , че това е любимият отбор на маалата и , че в отбора играе такъв велик играч, като Дормуш Али Саидходжа /известен още като Настрадин ходжа/.
канар
0

тая година Ботев ще бракува остарелите парни локомотиви.Единия вече го пратихме за скрап идва ред на другия с Кюстендилските подобрения.
Aнонимен
на 12.02.2006 г.
0

"plovdiv moje da e va6 ama stolipinovo i stadion LAINUTA sa na6i"-Пич т'ва е ясно на всички!!!