Ботев победи Локо Сф в контрола

Коментари (30)
18:09 / 10.02.2006
1314
Ботев победи с 1:0 Локомотив (София) в днешната контрола играна на стадиона в град Стрелча. Единственият гол отбеляза Георги Андонов в 43-ата минута с глава след акция на Костадин Видолов, продължена от Георги Какалов.

Две минути преди гола на "жълто-черните", техният вратар Стефан Стойчев спаси дузпа изпълнена от Марчо Дафчев. Съдията Владимир Вълков отсъди най-тежкото наказание за нарушение в пеналта на Даниел Божков срещу Цветан Генков.

Португалецът Филипе пропусна в 52-ата минута да отбележи гол за Локомотив (София), като от 3 метра не уцели вратата. Старши-треньорът на столичани Стефан Грозданов не остана доволен от изявите му.

Двубоят изгледа президентът на Ботев Димитър Христолов. Реферът отмени два гола на Георги Какалов и един на Цветан Генков заради засади.