Трима контузени в ЦСКА след измъчената победа над Ботев

Коментари (2)
19:20 / 06.03.2006
381
Трима футболисти на ЦСКА са с леки контузии след вчерашната измъчена победа над Ботев (Пловдив) с 1:0. Валентин Илиев е с навяхване на лакътната става след сблъсъка си с вратаря на Ботев Лилчо Арсов през второто полувреме. Георги Илиев, който бе заменен на почивката, е с разтежение на бедрото, а Йордан Тодоров получи удар в левия крак и също напусна принудително терена.

Травмите и на тримата обаче не са сериозни и от лекарския щаб на ЦСКА уверяват, че ще бъдат възстановени за възловия мач от 17-ия кръг на "А" група срещу Литекс в неделя. Днес "армейците" имаха възстановително занимание на базата в Панчарево, а утре ще почиват. От сряда ЦСКА започва подготовка за гостуването в Ловеч.