Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:32 / 11.03.2006Коментари (99)3109
©
снимка: Архив Sport.Plovdiv24.com
В оспорван мач пловдивският Ботев и отборът на Берое си размениха по два гола.

В първото полувреме "канарчетата" поведоха в резултата с гол на Коце Видолов от дузпа в 20-та минута. До края на полувремето резултата се запази.

Второто полувреме предложи повече динамика. Двата отбора се впуснаха в игра на максимум. В 56-та минута Петър Колев също от дузпа изравни за 1:1. Минути по-късно Захари Димитров се възползва от грешка в отбраната на пловдивчани и добави втори гол за Берое в 73-та минута.
Само 6 минути по-късно Костадин Видолов отново бе точен и направи резултата 2:2, който се запази и като краен резултат за двубоя.

vie ste pedali
на 04.10.2006 г.
0

Vie ste malki drisliovci, tui goveda laino podobmi pedal4eta. S spleskani ili izsuhnali kurove!!!!!.....
0

Aнонимен
на 18.03.2006 г.
0

Ei Bobo takav shte nabobia zad vrata drislio. Begai vav foruma na evroroma mangal mirizliv
Bobo_LPFC_1936
на 15.03.2006 г.
0

Ei mango ti ima6 li pishka we rezak Otivai si v ADJISAN MAALA i ne se zanimavai s men
anti-loko
на 12.03.2006 г.
0

А ти защо не дойдеш да духаш на мен, като си толкова отворен, циганино?нека на края на сезона си говорим кой къде и с кой ще играе!Честита ви победа!Все пак съм пловдивчанин!