Спортните новини: Днес (6) | Вчера (29)
Фенове плащат на Локо , ако бие
Автор: Екип Plovdiv24.bg 11:20 / 12.03.2006Коментари (17)769
©
Фенклубът на Локо (Пд) обеща да възнагради с 1000 лева последния голмайстор срещу Нафтекс. Мачът е утре на Лаута. Голаджията ще получи парите само ако Локомотив победи бургаския тим. Подобно спонсорство е прецедент в 70-годишната история на Локомотив. Сумата е осигурена от бизнес група във фенклуба на черно-белите, която бе създадена преди три месеца.

Междувременно треньорът Аян Садъков призна, че няма да може да използва шестимата новопривлечени футболисти. Вече втора седмица те са без работни визи, което възпрепятства картотекирането им в БФС.
Единствено грузинецът Александър Потава бе уреден с права. Садъков взе халфа в групата за мача с Нафтекс. Информацията е на "7 дни спорт".

Aнонимен
на 13.03.2006 г.
0

дано по-често ви свири вашашият сънародник ахмет...иначе поради големия шум на софийските ежедневници черешката не можа да се облажи от нафтата!!!Благодарим на софиянци за шума по медиите!!!
Bobo_LPFC_1936
на 12.03.2006 г.
0

LOKO bie .Botqf se izduniha. Abe Beroe za6to gi izpusnahte we.
1936
0

Ле-ле, с тази игра, просто не искам да ги мисля жълтите...
Aнонимен
0

ЖЪЛТИ БОКЛУЦИ,ТЕЖКО Е ДА СИ ФЕН НА УМИРАЩ ОТБОР.ДОНЧО,КАК МОЖА ДА НАПИШЕШ ТОВА В "МАРИЦА"?ТОВА ЗАГЛАВИЕ КОЙ ТИ ГО БУТНА?НАЯСНО СМЕ С ЛЮБОВТА НА ШЕФА ТИ КЪМ ЛОКО И ЗА ТОВА СИ МИСЛИМ ,ЧЕ ТОВА НЕ СА ТВОИ МИСЛИ.
БИЗНЕСГРУПАТА
0

Въндев изчакай до понеделник да отвори Белканто като върнем желязото дето са го събирали феновете събота и неделя може и да съберем 1000 лв.-БИЗНЕСГРУПАТА
Aнонимен
0

дайте парите малоумници ХА ХА ХА ,интересно от къде ще ги извадят и сигурно и следващата година няма да си плащат тока ха ха ха
Aнонимен
0

хехе аз ако сам на тия от нафтекс сега за тия 1000 кинта само авотголове ще си цъкам
lpfc
0

mai mai vandata 6te si napalni gu6ata! brao 6ampioni.....nai velikata publika
Aнонимен
0

Локо (Пд) води с 3:0 на Нафтекс след първото полувреме 16:17 12.03.2006г. Агенция "Фокус" Пловдив. Локомотив (Пд) води с 3:0 на Нафтекс след първото полувреме на мача от 17-ия кръг в "А" група. На своя стадион в "Лаута" "черно-белите" поведоха в 6-та минута. Тогава защитникът на Нафтекс Николай Кръстев си вкара автогол и резултатът стана 1:0. В 10-та минута Явор Въндев направи 2:0, а отново той отбеляза и третия гол в 34-та. Тогава реферът Димитър Димитров - Каубоя пусна фантастичен авантаж и Въндев вкара след изключително красива атака на Локо (Пд).
Aнонимен
0

6 минута - ГОЛ! 1:0 за домакините от Локомотив, след автогол на Николай Кръстев. ----- 10 минута - ГОЛ! Домакините вече водят с 2:0, след като Явор Въндев се разписва отново. ----- 34 минута - ГОЛ! Явор Въндев бележи втория си гол в срещата и резултатът е 3:0 за Локомотив.