Новите попълнения носят победата за Спартак над Загорец

Коментари (2)
09:11 / 13.03.2006
712
С голове на Евгени Курдов и Емил Урумов Спартак Пд победи Загорец с 2:1 в първия мач за сезона. Домакините имаха приемущество през целия двубой, но головете паднаха през второто полувреме.
В 52-ата минута Емил Стоев стреля по посока на вратара, Шейтанов изби, но притичалия Евгени Курдов намери опразнената мрежа и вкара за 1:0. Емил Урумов направи 2:0 в 64-ата минута. Гостите от Нова Загора успяха да намалят резултата в 20 минути преди края с попадение на Иван Петков. До края на двубой обаче "синьо-белите" не позволиха на гостите да си помислят за изравняване.

СПАРТАК (Пд) - Загорец 2:1

1:0 Евгени Курдов (52), 2:0 Емил Урумов (64), 2:1 Иван Петков (70)

СПАРТАК: Румен Тинков, Данаил Бачков, Людмил Николов, Венци Витанов, Никола Солаков, Илиян Гаров, Николай Павлов, Гюрсел Вели, Евгени Курдов, Емил Урумов (69 - Иво Димитров), Емил Стоев (90 - Васил Терзиев)

ЗАГОРЕЦ: Георги Шейтанов, Иван Михнев (59 - Костадин Стоянов), Цветан Антов, Господин Мирчев, Цветан Ралков, Георги Христозов, Иван Христов, Петко Илиев, Пламен Крумов (73 - Йордан Хайгъров), Райчо Раев (50 - Минчо Минчев), Иван Петков

ЖЪЛТИ КАРТОНИ: Павлов, Урумов, Стоев (Спартак); Ралков, Раев (Загоре;)

РЕФЕР: Младен Пенев (Кн)