Локо падна с 2:3 от Пирин 1922, Садъков оправдава грешките

Коментари (59)
18:51 / 18.03.2006
1403
Отборът на Пирин 1922 записа първа победа от началото на втория полусезон в родната ни “А” група, предаде репортер на радио Фокус - Пирин. Домакините се наложиха с 3:2 над пловдивското Локо. Резултатът откри Атанас Николов в 4-ата минута. Той се разписа след центиране от ъглов удар. Домакините увеличиха преднината си в 10-ата минута чрез Станислав Манолев, но още в ответната атака "червено-черните" върнаха едно попадение чрез Илами Халими. При гола за гостите четирима фенове нахлуха на терена и започнаха да прегръщат голмайстора Халими. Манолев увенча добрата си игра с второ попадение в 58-ата минута. Гостите върнаха един гол чрез Явор Въндев в 70-ата минута.

Наставникът на Локомотив (Пд) Аян Садъков оправда грешките на защитниците си в мача срещу Пирин 1922. Според него играта на отбора в дефанзивен план все още не е на ниво, тъй като играчите не са се сработили. “Това все пак е третият ни мач в този състав”, заяви Садъков. Въпреки проблемите, които се струпаха пред смърфовете напоследък, той вярва, че футболистите и треньорският щаб ще дадат всичко от себе си да радват привържениците на клуба с добра игра. Според Садъков фатални за развоя на мача са били двата бързи гола на Пирин 1922 в началото на мача, които са шокирали възпитаниците му.