Спортните новини: Днес (0) | Вчера (29)
Аян Садъков: Изпуснахме победата
Автор: Екип Plovdiv24.bg 13:59 / 02.04.2006Коментари (12)1524
©
Наставникът на Локомотив (Пд) Аян Садъков подобно на колегата си от Берое Петко Петков смята, че победата би прилягала повече на неговия отбор. “Имахме няколко положения за реализиране след първия ни гол, но не успяхме и затова се стигна до това положение”, лаконичен бе Садъков. Предводителят на “смърфовете” отдаде по-слабата игра на тима през второто полувреме в липса на концентрация. “Щом съдията е дал дузпа значи е имало”, коментира Садъков ситуацията за изравнителния гол на Берое пред "Меридиан мач".

FORZA LOKO
на 04.04.2006 г.
0

На Червения площад и на Марково тепе жълто знаме ще гори "смърт на "Ботяв" ще ехти !!! САМО ЛОКО !!!!
anti-loko
0

Всичко ми е реалистично.Това, че си имам ник, а не съм анонимен, това, че съм от Пловдив, това, че съм БЪЛГАРИН и ПЛОВДИВЧАНИН. САМО БОТЕВ!!! Цигани кюстендилски нещастни
Aнонимен
на 03.04.2006 г.
0

БЕРОЕ - ЛОКО ПД 1:1 - СПРАВЕДЛИВО, НО СТРАННО Локомотив Пд завърши наравно с Берое на традиционно неудобния им терен под Аязмото. Срещата бе дебютна за рефера Мартин Могдев, който се наложи да отсъжда първата си дузпа в А група и да дава първите червени картони в елита именно в мача между черно-белите и старозагорци. Като цяло отсъжданията да арбитъра бяха в ущърб на гостите, включително и дузпата, от която домакините изравниха. Вихреното начало на мача бе предпоставка за ранния първи гол, който бе във вратата на чернокожия страж на Берое Беконо. Комбинация вежду Въндев и Златинов даде възможност на последния да открие резултата за Локомотив Пд. До изравняването на резултата Златински имаше две възможности за гол, като при едната защитник на зелените изби с глава от голлинията, а при втората си възможност младия халф изпълни перфектно наказателен удар, но само котешкия плонж на Беконо спаси домакините от по-стабилен пасив. В 27-ата минута реферът Богдаев свири домакиннска дузпа за Берое и бившият защитник на черно-белите Петър Колев за разлика от един случай на "Лаута", този път се нагърби с изпълнението на наказателния удар и изравни. До края на срещата реферът, известен още и като адвокат на Христо Порточанов не направи фрапантни грешки, но прояви странни кретерии за нарушения и картони. В повечето случаи ощетени бяха гостите, а самите играчи в зелено се нагодиха по-бързо към свирката на рефера и към края вече знаеха как да си просят фаулове. Второто полувреме бе по-слабо за Локомотив, а беройци изтърваха нови въмжности да поведат в резултата. Срещата завърши с намален състав, като и от двата отбора червения цвят на картона видяха двама души. Людмил Киров успя в размките на минута да си заслужи жълт катрон, а миг по-късно отправи реплика към страничния съдия Керезов и Богдаев му посочи пътят към съблекалнята. 7 минути преди края на срещата Добрин Орловски влезе грубо в краката на противник, но вместо жълт картон, получи червен. Така статуквото на терена беше възстановено, а в самият край на срещата Стоян Колев спаси отбора си от незаслужена загуба. Въпреки повечето голови положения за Берое, единствения им гол от дузпа остана спорен, а равенството - заслужено с оглед на играта, но не и като редовни голове. За Локомотив Пд викаха около 800 души, които успяха да напълнят сектора за гости на стадиона в Стара Загора. Те не спряха да поддържат своите любимци с песни през всичките 90 минути. Запалянковците попаднаха и в плана на домакините за повишаване на бюджета, като организаторите сервираха уникално скъп билет за черно-белите фенове. Старнно защо но мачът, който вървеше на терена не бе мач от европейските клубни турнири, какъвто би трябвало да подхожда за талон за вход от 5 лв. Старозагорци получиха обилни псувни и могат да бъдат сигурни, че ги чака нещо още по-скъпо на Лаута. Само че ще им е много трудно да се доберат до касите на домакините, за да си купят билет на по-нормална цена. Това, което пловдивчани направиха без да им мигне окото, напук на нахалството на беройци. Така че интересно как ще се спогледат от Берое, когато установят, че продадените билети от сектора за гости я минат 100 бройки...
Aнонимен
0

КАКВО ТИ Е РЕАЛИСТИЧНОТО БЕ АНТИ-ЛОКО??? ЖЪЛТ НЕЩАСТНИК!!!
anti-loko
0

Каруци карат и в катун живеят 98% от вашите фенове.Твоята сигурно е една от хилядите кръстосващи града ни и дошла от Кюстендил.Няма за какво да ме е яд, не ме мисли мен.Просто съм реалист.САМО БОТЕВ!!!
Loko
0

oblechi se s nailnov kostum pitch, zashtoto skoro se spukash ot iad i ste oprasksh i bez tova smardishtata katunarska karuca, v koito jiveeh
анти-локо
0

Хехехеееее "изпуснахме победата"...ц,ц,ц смешник!Едва взехте точка келяви муруци!Само липсата на шанс остави Берое без трите точки, които определено щяха да са заслужени! САМО БОТЕВ!!!
ЛОКО ПД
0

Нов благодетел в "Локо" (Пд) раздаде по 300 лв. за равен ДИНЧЕР ФЕЙЗОВ "Локо" (Пд) си осигури финансов гръб и краят на кризата вече се вижда. След 1:1 с "Берое" в Стара Загора играчите получили по 300 лв. на човек. Сумата отначало била обещана за победа, а за 1 т. трябвало да бъдат раздадени по 150 лв. Парите са именно от тайнствения бизнесмен. Днес шефът на "Локо" Емил Наков трябва да обяви дали става въпрос за спонсор или за бъдещ нов собственик. Наков ще има среща с организацията сред феновете на тима, наричаща се "Бизнесгрупа". На нея Наков ще говори за бъдещето на пловдивския отбор и какво смята да прави с акциите си. Почивката на "Локо" пък бе намалена, тъй като наставникът Аян Садъков трябва да изнесе днес открита тренировка като част от курса си за треньорски лиценз "Про". В заниманието няма да участва Красимир Димитров, който е получил нова контузия на мача с "Берое".
Aнонимен
на 02.04.2006 г.
0

LOKO DOKAZA CHE VSE O6te E GOLQM OTBOR !!!!
БОТЕВ 1912
0

буферче кога са ни давали на нас лесно така дузпа бе ???

ПФК Левски: В навечерието на мача с Ботев е време да покажем, че животът и здравето е над клубните пристрастия