ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
НачалоФутболТенисБаскетболВолейболДругиДЮШФутзалИнтервюСтатистики
Фенклубът на Локо поиска извинение от Шенсой
Автор: Екип Plovdiv24.bg 09:21 / 20.04.2010Коментари (59)7572
© Plovdiv24.bg
Фенклубът на Локо организира днес традиционната си среща, както всеки вторник. Тя ще стартира в 19 часа, а гости ще са Николай Чипев и Боян Илиев. Другата седмица няма да има среща с футболист, а ще се представи плана за нов стадион на тима.

В същото време в специална декларация председателят на "черно-белия" фенклуб Костадин Славов призова старши-треньорът на представителния тим на Локомотив Наджи Шенсой да се извини за държанието и обидите, които отправи към футболистите си на пресконференция в неделя. Тогава Шенсой се ядоса, като заяви, че няколко футболисти разваляли обстановката в отбора, като изнасяли информация от съблекалнята на журналист от столичен вестник. От фенклуба искат извинение за тези думи. Публикуваме пълния текст без редакторска намеса:

Здравей Наджи,
Позволявам си да напиша тези редове, изпълнен с огромно разочарование от това, което правиш в последните няколко дни. Ти си първият треньор на Пловдиският любимец, който на официална пресконфенренция нарича собствените си футболисти „педерасти".
Наджи, опомни се! Ние сме Локо Пловдив! Никой не ти дава право да се държиш така! Преди теб на нашата скамейката са седяли Ласло Клайн, Иван Радоев, Иван Лазаров, Христо Бъчваров, Димитър Григоров, Иван Манолов, Атанас Драмов, Иван Вуцов, Христо Бонев, Едуард Ераносян, Драган Канатларовски и още много други.
За честа на „Локомотив" сме се борили 84 години! За да сме винаги с отбора и момчетата, където и да се намират. Ние помним и годините в „Б" група, но винаги сме били коректни и честни към клуба и емблемата му! Ако не знаеш какво е ЛОКО, аз ще ти кажа:
"Любим Отбор на Културната Общественост"
Казали са го още преди четиридесет и повече години - интелигенти, известни на цяла Европа!
Сега е моментът да се извиниш на момчетата и на всички нас! Ако има проблеми кажи си - ние ще те разберем! Утре ще е късно!
САМО ЛОКО!


Костадин Славов
Председател на Клуба на Привържениците на Локомотив Пловдив







Зареждане! Моля, изчакайте ...

Показва коментари на СКБ
премахни филтъра

-3
 
 
84 години??? хахахахаха, мангали цял живот в лайна да сте мама ви де*а улава...
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.

Актуални Четени Теми
Душан Косич след слабата игра на "Лаута": Бяхме по-добрият отбор
Баражът е все по-близо! Локо се издъни пред погледа на Гочо Василев и майката на Стоичков
Вижте какъв терен очаква Локо и Спартак
Над 1000 билета за бенефиса на Камбуров вече са продадени, местата по трибуните ще се спазват
Косич или Киров? Непридвидим сблъсък на "Лаута"
Класиране Резултати

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0886 59 82 67

novini@plovdiv24.bg

гр. Пловдив, ул."Александър I" 32,
Бизнес Център Plovdiv24.bg

За реклама:

Тарифи (виж)
Договори избори 2024

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Пловдивчани във facebook
RSS за новините
Футбол на живо по телевизията
Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
Статистика: