Седма поредна победа за дубъла на Локо, черно-белите настигнаха Спартак

09:04 / 27.02.2023
1841
Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) продължава със страхотното си представяне в Югоизточната Трета лига. Възпитаниците на Христо Телкийски и Христо Златински записаха седма поредна победа, след като сразиха Сливен с 5:0 на стадиона в Садово.

Тон за успеха даде Петър Андреев в 8-ата минута. Той получи топката по лявото крило, направи индивидуален рейд и се разписа за 1:0. Гостите от Сливен отговориха с греда в 16-ата минута на двубоя.

В 54-ата минута Васил Църцев изведе Кръстьо Банев, който не сбърка за 2:0. В 66-ата минута Локомотив II стигна до трето попадение. Петър Андреев напредна по лявото крило и асистира на Банев за 3:0.

В 74-ата минута Кристиан Орманов стреля, а играч на Сливен отклони топката в собсвената си врата за 4:0.

В 87-ата минута Локомотив II стигна до дузпа – Кръстьо Банев бе фаулиран в наказателното поле и съдията отсъди наказателен удар. Потърпевшият застана зад топката и реализира, с което оформи своя хеттрик.

Следващата събота (04.03) Локомотив II гостува на Сокол в Марково от 15:00ч. В класирането черно-белите са 11-и с актив от 33 точки, колкото имат още тимовете на Спартак (Пловдив) и Родопа (Смолян).

Гледайте в прикаченото видео репортаж от мача!