Ботев победи Вихрен с 3:1
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:06 / 19.04.2006Коментари (96)2203
©
Голмайсторът Какалов в борба за топката. Снимка: Нетинфо
Ботев Пд победи безпрекословно отбора на Вихрен с 3:1 в играната днес среща на клубния стадион на "канарчетата".

През първото полувреме играта протече сравнително спокойно и безрезултатно. Така футболистите се прибраха по съблекалните при резултат 0:0. Скоро след подновяване на играта двата отбора си размениха по един гол само в рамките на 2 минути. Първо в 67-ма минута Вихрен поведе с гол от дузпа, която бе реализирана от Саша Симонович. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Арсов, който получи и жълт картон. Едва две минути по късно отново от дузпа Коце Видолов изравни резултата. Този път 11-метровия изтрел бе сверен заради игра с ръка на футболист от гостуващия тим.

Какалов отново се показа като голаджия и до края на двубоя отбеляза два гола. При първия младокът получи топката от Видолов и бе безмилостен при реализацията на удара в 67 минута. Гостите останаха с 10 души след като нападателят Методи Стойнев бе изгонен с червен картон. Какалов реализира втория си гол след подаване от дясно в 83-та минута.

Съставите на двата отбора:
Ботев: Арсов, Веско Минев, Йордан Минев, Домакинов, Божков, Караматев, Аврамов, Миленов, Видолов, Андонов и Какалов.
Вихрен: Линков, Алмейда, Цветкович, Господинов, Тренков, Марков, Софрониев, Георгиевски, Симонович, Иванов и Стойнев.

Bobo_1936
на 21.04.2006 г.
0

eto o6te edin siganin Aнонимен 23:16 ч. 20.4.2006 г Ti da ne pravi6 svirki na cialata agitka na loko be ne6tasna kurvo