Mарица биха Левски (Ст.Загора), лидери във "В" група 4 кръга преди края
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:18 / 09.05.2010Коментари (7)2715
Димитър Байрев вкара два гола за победата
Марица победи Левски (Ст.Загора) с 3:1 и четири кръга преди края продължава да е лидер в Югоизточната "В" група. Пловдивчани водят само с една точка на преследвача Равда. В следващия кръг маричани имат тежко гостуване на Созопол, след това вземат служебна победа над Хасково, а най-вероятно в предпоследния кръг на 23 май всички в първенството ще се реши при гостуването именно на Равда.

В мача с Левски (Ст.Загора) "жълто-сините" спечелиха без проблеми, като вкараха три гола през първото полувреме и след почивката намалиха оборотите. Два гола вкара Димитър Байрев, веднъж се разписа Ирфан Юсеинов. Десетина минути преди края на мача падна почетното попадение за гостите.

0

не следях напоследък В група и си мислех, че маричка е абсолютен лидер, пък се оказва, че влизането им въобще не е сигурно. Все пак съм убеден, че имат добри, момчета, на които можем да дадем шанс да играят в А група с фланелката на Локомотив
КРАСОТА,ВЯРА,БОРБА!
на 11.05.2010 г.
0

Успех на ФК Марица 1921 ! Дано догодина в "Б" да ги срещнем !
+1

Те марицата са си подписали вече договора за Б група няма какво да обсъждаме ;)
+2

Браво, Маричка! Дано успеете и в следващите две гостувания! Искаме ви в Б група!
+2

дано влезнат 4е да гледаме пове4е ма4ове другата година от б група
+3

Браво,нова крачка към завръщането на нашият клуб сред професионалистите,тези селяни Равда няма ли да се откажат за какво им е да влизат в Б група нито традиции имат във футбола нито добра детско-юношестка школа все неща с които в пъти превъзхождаме клубчето от село Равда Бургаска област.Дано до края да завършим с победи и се върнем там където ни е мястото сред професионалните футболни клубове.

ПФК Марица поздрави Владимир Темелков, благодари му за изпълнения ангажимент
Локо с тежък жребий за Купата, ясни са съперниците на Ботев и Марица
Ботев, Локо и Марица научават днес съперниците за Купата
ПФК Локомотив поздрави съгражданите си от Марица и всички с "жълто-сини" сърца
БПФЛ обяви кога Ботев, Локо и Марица ще научат съперниците за Купата на България