Mарица биха Левски (Ст.Загора), лидери във "В" група 4 кръга преди края

Коментари (7)
20:18 / 09.05.2010
2716
Марица победи Левски (Ст.Загора) с 3:1 и четири кръга преди края продължава да е лидер в Югоизточната "В" група. Пловдивчани водят само с една точка на преследвача Равда. В следващия кръг маричани имат тежко гостуване на Созопол, след това вземат служебна победа над Хасково, а най-вероятно в предпоследния кръг на 23 май всички в първенството ще се реши при гостуването именно на Равда.

В мача с Левски (Ст.Загора) "жълто-сините" спечелиха без проблеми, като вкараха три гола през първото полувреме и след почивката намалиха оборотите. Два гола вкара Димитър Байрев, веднъж се разписа Ирфан Юсеинов. Десетина минути преди края на мача падна почетното попадение за гостите.