Бивши футболисти на Ботев вкараха по веднъж за победа на Левски

16:09 / 31.03.2023
2385
"Левски“ победи с 2:0 "Ботев“ (Враца) в приятелска среща, играна на стадион "Виваком Арена – Георги Аспарухов“. Попаденията за "сините“ бяха дело на Асен Чандъров в 79-ата и Кристиан Димитров в 81-ата минута. И двамата играха преди време в отбора на Ботев (Пд).

В 66-ата минута Рикардиньо прати топката в мрежата на гостите, след като с глава засече в мрежата на Красимир Костов, но бе отсъдено нарушение на бразилеца и попадението не бе зачетено.

Десетина минути по-късно "Левски“ все пак излезе напред в резултата. Асен Чандъров получи подаване от Ивелин Попов и със силен удар в близкия ъгъл не остави никакви шансове на Красимир Костов.

В 81-ата минута Кристиан Димитров удвои след хубав изстрел от малък ъгъл.