Спортните новини: Днес (0) | Вчера (29)
Локо Пд загуби с 3:1 от Литекс
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:45 / 20.05.2006Коментари (28)1745
©
Пловдивският Локомотив загуби с 3:1 като гост на Литекс в днешния мач от 28 кръг на А ПФГ. Пловдивчани имаха кадрови проблеми преди мача и в мач без значение не успяха да победят ловчанлии.

Отборът на Люпко Петрович успя да открие резултата още в 6-та минута с гол на Миливое Новакович. В 38-та Живко Желев удвои резултата от дузпа. Пловдивските “железничари” успяха да намалят резултата до 1:2. Първият и единствен гол за пловдивчани отбеляза Христо Златински от дузпа в последната минута на първото полувреме.

Още в началото на второто полувреме отново Миливое Новакович бе точен и в 47-мата минута оформи крайното 3:1.