Спортните новини: Днес (0) | Вчера (29)
Ботев отново си проигра шансовете
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:12 / 28.05.2006Коментари (74)2170
©
Ботев Пд отново проиграха шансовете си за спасяване от изпадане в Б групата. Днес в динамичен мач с последните във временното класиране Нефтекс те успяха да достигнат единсвено до равенството 1:1.

Дълго време обаче и това изглеждаше като добър изход след като още в 3-та минута на мача Джамбазов вкара първия гол за Нафтекс и така бургазлии поведоха. В края на първото полувреме обаче надеждите се върнаха след като Тимнев получи червен картон.

През второто полувреме обаче и Домакинов бе оцветен в червено и двата отбора останаха с по 10 човека на терена. Въпреки това обаче 2 минути по-късно "канарчетата" успяха да изравнят резултата чрез гол на Кръстев. Пловдивчани дори имаха отлична възможност за втори гол, след като им бе отсъдена дузпа. Решението обаче именно Божков да изпълни наказателния удар може би не бе най-правилното и той не успя да реализира възможността.

Така "жълто-черните" все още висят на ръба между А и Б група. Всичко ще бъде решено в последния мач в сряда, когато Ботев са домакини на Пирин 1922. Победа или равенство ще спаси момчетата на Атанас Маринов и те ще играят в елита и през следващия сезон. В противен случай обаче пловдивския тим ще трябва да изкара сезон 2006-2007 в Източната Б група.

0

OTKAKTO KAZNAX NA SELO S DELTAPLANERA DETO LETIAX DO LAUTA ZA 2.50 LEVA... VSI4KI MI SE SMEIAT 4E SYM ZABRAVIL DA IZDOIA KRAVATA I TIA YMRIA... SAMO BATE LIL-40 GRIL-4O ME YVAJAVA... 6TE MI OTREJE OT LEVIA SI BYT DA ZATVORIA 50 BYRKANA MAS BRATIA SELIANI, ne se gavrete s tozi revoluzioner... DA SI VARNEM IMENZETO ......... FK "KZM" i po selata si da lapaMe parjeni popovi praseta i da si spomniaMe koga sMe bili na panair v Plovdiv
Aнонимен
на 29.05.2006 г.
VELIKOLEPNIA DREAM T
0

VELIKOLEPNIA DREAM TEAM: Xristolyf, Gril4o, Sal4o, pydela Na-AkAlov, KYZ-eto, Sarbej-xodja, dypni6kia King Kong Бyzov i vsi4ki te v edin TIR za Vietnam, posle na sanatoriym v KZM .... xaxaxaxaxaxaaaaa
Казах ти чети, защот
0

Не съм фен на Миньор Перник и слабо ме вълнува тяхната история, ако трябва честно да ти кажа. За Ботев ти писах как влизат в А РФГ - ако можеш да четеш, си прочел значи. А че на този писал текста, откъдето си пейстнал това, не му е ясно къде е играл Ботев, си е за негова сметка. През 50-51 Ботев играе в армейско първенство, след като е изваден административно от А РФГ, за която сензационно не се класира ЦСКА след провал в квалификациите в зона София. С мотива, че ЦСКА е централен армейски клуб, а Ботев е под шапката на същото ведомство, се взима "мъдрото" решение от някакви червени боклуци да се извади Ботев и замени с ЦСКА. Хайде сега ми напишете за неизменната помощ на армията и за закрилата на БКП. Не ровете в историята - болезнено е за вас.
Aнонимен
Bobi_Lauta
0

BOTEV 15:15 ч. Kav 6ampion be ne6tasnik,6ampioni ste ot zad na pred v klasiraneto i dogodina 6te igraete s 6umen
botev1912
botev1912

ПФК Левски: В навечерието на мача с Ботев е време да покажем, че животът и здравето е над клубните пристрастия