Спортните новини: Днес (0) | Вчера (29)
Ботев изхвърли още един отбор от елита и остана
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:04 / 31.05.2006Коментари (402)4153
Ботев успя да изхвърли Пирин 1922 от "А" група и по този начин да се спаси. "Канарачетата" превъзхождаха своя съперник в мач без много голове положения, но много напрежение и динамика. Най-чистото положение бе за гостите които в средата на първото полувреме не можаха да реализират от чиста позиция.

В 27-та минута главният съдия Антон Генов изгони защитника на домакините Васил Василев за нарушение спряло голова атака. Така домакините доиграха двубоя с 10-човека, но това не се отрази сериозно на играта им като "жълто-черните" търсеха повече гола.

В 80-та минута Павлин Тодоров от отбора на гостите също видя червения цвят за втори жълт картон, а Пирин доигра мача с 9 човека тъй като един от защитниците на отбора получи травма след сблъсък с Алегре, която не му позволи да доиграе срещата.

След днешната срещата става ясно, че Пловдив ще има поне два отбора догодина в елита, като след днешната победа на Марица вероятността да имаме 6 пловдивски дербита става все по-голяма.

BPFC
на 02.06.2006 г.
0

Istinata e samo edna i tq e JYLTO-4ERNATA!!V PLOVDIV IMA SAMO EDIN OTBOR I TOVA E BOTEV PLOVDIV!!PLOVDIV E NA6!!!
уважавам чужди мнени
0

Май има разлика между Барса и Берое?60 000?Тогава капацитета на 9-ти септември беше 45 000,максимум 50 000.
za statistika pod m
гледам статистиката
на 01.06.2006 г.
0

Папагалчета,когато съберете на едно място 45 000 човека ,тогава говорете за публика.
Aнонимен
0

не съм от вчера 21:54 ч. 01.6.2006 г.<<< Истината боли, по-добре не гледай статистиката.
Aнонимен
0

не съм от вчера 21:54 ч. 01.6.2006 г.<<< Не се излагай, пишеш глупости.
не съм от вчера
0

sp-да не си забравил да пишещ на български?Аз не съм.Щото живея в България,колкото и трудно да е това.За ква публика ми говорите ?Ти сигурно си бил на дербито с Пирин и си видял колко публика имаше.4000 мазохиста!Ай,чао.
Aнонимен
0

ei toq HH e bati igracha.Dogodina sme "aut of area".Tova ili go e gleedal po ROMA TV ili e igral nqkoq igra na pravec 8.Respect kam takiva titani na slovoto.
BOTEV
HH
0

BOTIAFF BOTIAFF SLED GODINA SI AUT OF AREA

ПФК Левски: В навечерието на мача с Ботев е време да покажем, че животът и здравето е над клубните пристрастия