Спортните новини: Днес (29) | Вчера (11)
Новите в Локо биха с 3:2 Спартак
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:34 / 05.07.2006Коментари (40)1392
©
Локомотив Пд победи с 3:2 Спартак в контрола играна в три полувремена по 30 минути на стадиона в парк "Лаута". Отборът на "смърфовете" започна в титулярния си състав с 8 нови или дошли на проби състезатели. Единствено Камбуров, Езе и Митко Илиев на терена бяха от постоянният състав на "черно-белите". Контролата бе организирана, за да се видят възможностите на новопривлечените футболисти.

Мачът започна зле за футболистите на Локомотив, тъй като новите за първи път се срещаха на терена и бяха стъписани от 500-те зрители по трибуните. Освен това липсваше синхрон между играчите. От това се възползваха гостите, които реализираха дузпа в средата на първото полувреме. Все пак до почивката Локомотив се върна в мача след точно попадение на Езе изведен великолепно от най-добрия на терена бразилецът Даксун.

Вторите 30 минути не предложиха нищо интересно на зрителите, но най-интересното предстоеше през последната третина. Още в началото й Васко Камбуров излезе изключително неразчетено да пресича една топка, от което се въползва нападател на Спартак и го прехвърли. Играта на футболистите в "черно-бяло" със всяка изминала минута ставаше все по-добра, защото новите намериха своето място на терена и синхронът заработи, което им позволи да покажат своята добра техника.

Локомотив успя да изравни след попадение на Адервал Да Силва. Бразилецът довкара една топка след удар на Дино Езе. "Смърфовете" стигнаха до пълен обрат. Отново Езе проби отляво, навърза цялата защита на "гладиаторите" и подаде на македонецът Новоселски, който не пропусна да се разпише. При този резултат приключи и срещата. До нейният край в игра влязоха още двама от новите попълнения на "Лаута".

От контролата най-доволен може би е наставникът на Локомотив Аян Садъков, който успя да види в игра новите играчи. Над всички се открои Даксун, който блестеше с техника, точни пасове и опасни удари и бе в основата на почти всичко пред вратата на Спартак. При смяната му 5 минути преди края всички на трибуните станаха прави и бурно го аплодираха, може би виждайки в него новият плеймекър на "смърфовете". Друг играч също изпъкна над останалите и то на доста наболял пост. Това бе централният защитник Алекс, показал стабилност, добър отскок и спокойствие при отиграванията на опасните ситуации. Другите нови попълнения също имат потенциал да заиграят при "черно-белите", но трябва да изиграят още контроли, за да убедят ръководството , че си заслужава да ги задържи.

Aнонимен
на 09.07.2006 г.
0

Stadiona ima kapacitet 10 du6i ama na kontrolata ima6e okolo 100 000 du6i tva e!!!

0

1500 гледат мача, Наков с екип 3XL Агитката на Локомотив (Пд) доказа отново, че е сред най-верните у нас. Близо 1500 зрители се струпаха на Лаута, за да гледат контролата със Спартак. Този път черно-белите ултраси не сътвориха познатото шоу с факли и ленти. Публиката се вълнуваше далеч повече от екскурзията за мача с Фарул в събота. Докато гледаха срещата, запалянковците си разпределяха местата по леки автомобили и автобуси. Агитката обаче отбеляза със задоволство сдобряването между Емил Наков и Едуард Ераносян. Треньорът се появи на Лаута и се прегърна с президента на клуба. Наков впечатли и с фланелката на Локомотив, която бе облякъл. Тя е размер 3XL, изработката е специално за по-едрички фенове на тима. Екипът бе с №3, който вече получи новият бразилец Алекс. Стойчо Танев
1912
Topsport.bg
0

Победният гол за елитния тим отбеляза Игор Новоселски в 79-ата минута. По споразумение между двете треньорски ръководства мачът се игра на три части по 30 минути. Двубоят бе изгледан от шефовете на Локомотив (Пловдив) Александър Тасев и Емил Наков, бившият старши треньор на тима Едуард Ераносян и 2000 зрители.
JB
0

Има потенциал в този отбор. До 2 години наистина ще бъде създаден шампионски отбор! 17-18 годишни момчета са това. Тук някой казват че Локо не могли да бият Спартак с по-голяма разлика... Ами то в статията казват, това са играчи които за първи път играят заедно. По-интересно е обаче, че тяхното отборче от 5-6 приятелски мача със Спартак няма победа. На единия мач даже при 1-0 за Спартак се наложи фенове да се наредят на вратата на Лилчо да не паднат с повече от 1 гол. Жалки подобия на ФЕНОВЕ! Както и да не се занимаваме с отпадъка на Аджисан махала, а да се радваме че имаме бъдеще като отбор и като клуб.Само ЛОКО!!!
Aнонимен
0

Новите в Локо биха с 3:2 Спартак 05.07.2006 20:34 ч. Sport.Plovdiv24.com Локомотив Пд победи с 3:2 Спартак в контрола играна в три полувремена по 30 минути на стадиона в парк "Лаута". Отборът на "смърфовете" започна в титулярния си състав с 8 нови или дошли на проби състезатели. Единствено Камбуров, Езе и Митко Илиев на терена бяха от постоянният състав на "черно-белите". Контролата бе организирана, за да се видят възможностите на новопривлечените футболисти. Мачът започна зле за футболистите на Локомотив, тъй като новите за първи път се срещаха на терена и бяха стъписани от 500-те зрители по трибуните. Освен това липсваше синхрон между играчите. От това се възползваха гостите, които реализираха дузпа в средата на първото полувреме. Все пак до почивката Локомотив се върна в мача след точно попадение на Езе изведен великолепно от най-добрия на терена бразилецът Даксун. Вторите 30 минути не предложиха нищо интересно на зрителите, но най-интересното предстоеше през последната третина. Още в началото й Васко Камбуров излезе изключително неразчетено да пресича една топка, от което се въползва нападател на Спартак и го прехвърли. Играта на футболистите в "черно-бяло" със всяка изминала минута ставаше все по-добра, защото новите намериха своето място на терена и синхронът заработи, което им позволи да покажат своята добра техника. Локомотив успя да изравни след попадение на Адервал Да Силва. Бразилецът довкара една топка след удар на Дино Езе. "Смърфовете" стигнаха до пълен обрат. Отново Езе проби отляво, навърза цялата защита на "гладиаторите" и подаде на македонецът Новоселски, който не пропусна да се разпише. При този резултат приключи и срещата. До нейният край в игра влязоха още двама от новите попълнения на "Лаута". От контролата най-доволен може би е наставникът на Локомотив Аян Садъков, който успя да види в игра новите играчи. Над всички се открои Даксун, който блестеше с техника, точни пасове и опасни удари и бе в основата на почти всичко пред вратата на Спартак. При смяната му 5 минути преди края всички на трибуните станаха прави и бурно го аплодираха, може би виждайки в него новият плеймекър на "смърфовете". Друг играч също изпъкна над останалите и то на доста наболял пост. Това бе централният защитник Алекс, показал стабилност, добър отскок и спокойствие при отиграванията на опасните ситуации. Другите нови попълнения също имат потенциал да заиграят при "черно-белите", но трябва да изиграят още контроли, за да убедят ръководството , че си заслужава да ги задържи. Версия за печат Изпрати на приятел Коментари към статията: kur -mur ama xorata si vzimat iaki igra4i a bati miti nas samo ni laje-maje... vasko 03:45 ч. 06.7.2006 г. KUR ZA 4ERNO BELITE CIGANI NA PLOVDIV NA CIGANSKIA OTBOR CIGANIN TRENIOR.KUR ZA 4ERNO BIALATA SGAN.SAMO BOTEV PLOVDIV EDIN E NA SVETA Aнонимен 01:00 ч. 06.7.2006 г. KUR ZA 4ERNO BELITE CIGANI NA PLOVDIV NA CIGANSKIA OTBOR CIGANIN TRENIOR.KUR ZA 4ERNO BIALATA SGAN.SAMO BOTEV PLOVDIV EDIN E NA SVETA Aнонимен 00:59 ч. 06.7.2006 г. SAMO LOKOMOTIV PLOVDIV SE GORDEE S NAS A BOTEV SA BATI TRAGEDIATA SRAM ZA PLOVDIVSKIA GRAD! VR6 00:44 ч. 06.7.2006 г. KUR ZA 4ERNO BELITE CIGANI NA PLOVDIV NA CIGANSKIA OTBOR CIGANIN TRENIOR.KUR ZA 4ERNO BIALATA SGAN.SAMO BOTEV PLOVDIV EDIN E NA SVETA LOKO CIGANOTE NA PLOVDIV 00:36 ч. 06.7.2006 г. KUR ZA 4ERNO BELITE CIGANI NA PLOVDIV NA CIGANSKIA OTBOR CIGANIN TRENIOR.KUR ZA 4ERNO BIALATA SGAN.SAMO BOTEV PLOVDIV EDIN E NA SVETA LOKO CIGANOTE NA PLOVDIV 00:36 ч. 06.7.2006 г. KUR ZA 4ERNO BELITE CIGANI NA PLOVDIV NA CIGANSKIA OTBOR CIGANIN TRENIOR.KUR ZA 4ERNO BIALATA SGAN.SAMO BOTEV PLOVDIV EDIN E NA SVETA LOKO CIGANOTE NA PLOVDIV 00:36 ч. 06.7.2006 г. KUR ZA 4ERNO BELITE CIGANI NA PLOVDIV NA CIGANSKIA OTBOR CIGANIN TRENIOR.KUR ZA 4ERNO BIALATA SGAN.SAMO BOTEV PLOVDIV EDIN E NA SVETA LOKO CIGANOTE NA PLOVDIV 00:36 ч. 06.7.2006 г. ДОБРЕ ПИШЕТЕ.КОИТО НЕ СА БИЛИ,ДА НАУ4АТ. marian 23:14 ч. 05.7.2006 г. АБЕ СТАТИЯТА Е ГОТИНА.МОМ4ЕТАТА СА СЕ ПОСТАРАЛИ
vasko
0

kur -mur ama xorata si vzimat iaki igra4i a bati miti nas samo ni laje-maje...
Aнонимен
0

KUR ZA 4ERNO BELITE CIGANI NA PLOVDIV NA CIGANSKIA OTBOR CIGANIN TRENIOR.KUR ZA 4ERNO BIALATA SGAN.SAMO BOTEV PLOVDIV EDIN E NA SVETA
Aнонимен
0

ПФК Левски: В навечерието на мача с Ботев е време да покажем, че животът и здравето е над клубните пристрастия