Спортните новини: Днес (25) | Вчера (12)
Спартак и Брестник направиха ялово 0:0
Автор: Екип Plovdiv24.bg 15:19 / 17.07.2010Коментари (3)1316
Спартак и Брестник завъртяха ялово 0:0 в адската жега в Маноле. Двата тима не създадоха много положения в контролата. В 25-ата минута Андрей Андреев би от фаул покрай десния дирек на вратата на Брестник. В самия край на полувремето тимът на Иван Маринов - Масларя опъна контра 4/3, която завърши с шут на Бенгюзов в тялото на защитник.

Венци Бенгюзов стреля покрай долния десен ъгъл от изгодна позиция в 50-ата минута. Малко по-късно вратарят на Спартак Стефан Стойчев - Вутата (на снимката) улови нов шут на Бенгюзов.

Най-чистото положение бе в края, когато Петър Атанасов проби между трима, нахлу в пеналта на спаартаклии и би опасно към долния ляв ъгъл. Вратарят Стойчев обаче спаси.

В спаринга треньорът на Спартак Николай Киров - Белия не използва голмайстора Георги Стоянов, вратаря Стоян Здравков - Бащата, Камен Апостолов, Христо Стаев и Васко Стефанов. Следващата проверка на "гладиаторите" е в сряда. Тогава пловдивчани гостуват на Бенковски в Пазарджик.

Спартак (Пд) - Брестник 0:0
Спартак: Цв.Тодоров, Вълчев, Симеонов, Григоров, Кордов, Коларов, Мекиков, Й.Христов, Чипчев, Андреев, М.Стефанов (Стойчев, Р.Терзиев, Димов, Лупов, Генчев, Бахчевански, Алексиев, Делибалтов, Л.Ангелов)
Брестник: Киров, Ловков, Дишлиев, Б.Илиев, Л.Николов, Байраков, Ерай, Бенгюзов, М.Стойчев, Ал.Стойчев, П.Атанасов (М.Костадинов, Денев, М.Георгиев, В.Узунов, Грозев, Ст.Стойчев)
Съдия: Ивайло Бозев
Помощници: Ат.Бозев, Митев
Стадион Маноле - 100 зрители

0

Незнам дали в този мач са лягали така от Бресник, самоче те не играят мач, а за да не допуснат гол .. Като им вземат топката веднага се свири фал, защото те започват да лежат и да се таркалят по терена! Да им пикая на играта, писна ми от такива селски отборчета .. Футбол ми тръгнали да играят ... Успех на Спартак Пд.!