Дубълът на Ботев падна от Карнобат след обрат

19:04 / 10.09.2023
2321
Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) допусна загуба с 1:2 от ОФК Карнобат, научи репортер на Plovdiv24.bg.

Срещата от 6-ия кръг на Югоизточната трета лига се игра на стадион "Ганчо Хардалов" в Карнобат.

Водените от Даниел Коен "канарчета" успяха да поведат в резултата в средата на първото полувреме с гол на Ивайло Видев.

"Жълто-черните" имаха преднина в резултата до 80-ата минута, но допуснаха пълен обрат с две късни попадения на домакините.

Стартовият състав на Карнобат: Роман Васенев, Ясен Тузаков, Мартин Стоилов, Златко Ненов, Ненко Петров, Мустафа Мустафа, Ивайло Стойчев, Яни Николов, Симеон Баев, Антон Атанасов, Мартин Димитров

треньор: Пламен Димитров

Стартовият състав на Ботев: Стефан Смъркалев, Георги Кущинаров, Мирослав Георгиев, Костадин Татаров, Димитър Папазов, Даниел Гичев, Ивайло Видев, Никола Гелин, Никола Арнаудов, Иво Казаков (к), Добромир Павлов

треньор: Даниел Коен