Ботев с важна точка на старта
Автор: Екип Plovdiv24.bg 21:38 / 05.08.2006Коментари (91)3575
©
Ботев взе точка при гостуването на Родопа в първия кръг на "А" група, предаде репортер на Радио "Фокус-Смолян". Мачът на стадион "Септември" в квартал "Райково" завърши 1:1 пред около 5000 зрители. Гостите поведоха в 37-та минута чрез Георги Какалов. Тогава той получи хубав пас от Аврамов и попари феновете на Родопа. В 39-та минута домакините получиха дузпа за нарушение на Кръстев срещу Богомил Дяков. Вратарят на пловдивския тим Лилчо Арсов, обаче спаси удара от бялата точка на Десислав Русев. В 42-та минута Русев се реабилитира за пропуска си и след самостоятелна акция прати топката в мрежата за 1:1. В 84-та минута червен картон получи защитникът на Родопа Антон Вергилов за игра с ръка.