Автор: Екип Plovdiv24.bg 09:21 / 14.08.2006Коментари (225)4273
©
снимка: Архив
Пловдивският Локомотив не успя да укаже добра съпротива на носителят на Суперкупата на България ЦСКА и загуби двубоя от втория кръг на А ПФГ, който се игра вчера на столичния стадион "Българска армия".

Още в началото на първото полувреме и двата отбора се впуснаха в динамична игра с много добри отигравания и от двете страни. В 34-минута Илами Халими мощно нахлу в наказателното поле на “армейците” и удари напречната греда зад Ивайло Петров. "Червените" обаче отговориха бързо и в 40-та минута Велизар Димитров бе точен при подаване от Тиаго Силва. Само минута по-късно и бившият футболист на Локо Пд Александър Тунчев бе точен с глава, след изпълнение на корнер и направи резултата 2:0.

Началото на второто полувреме донесе и поредният гол за ЦСКА. В 46-та минута главният съдия на двубоя Александър Костадинов отсъди пряк свободен удар за домакините от ляво на вратата на Колев. След последвалото разбъркване защитата на пловдивчани не бе на нужното ниво и Сергей Якирович оформи класическото 3:0. До края на мача резултатът се запази, въпреки че гостите успяха да създадат няколко опасни положения пред вратата на ЦСКА.

BFS
на 15.08.2006 г.
0

Valio Mihov i & shte vi nameriat dogodina miasto edin put za vinagi.....
BFS
0

BFS
0

az
0

lainarite ot lainuta trqbva da po4erpqt sas po edno paket4e semki,4e padnaha samo 3-0.ako Cska pone malko se bqha napanali da poigraqt rezultata 6te6e da e 30-0.ama kakavto i protivnika takava i nastroikata za igra.Cska se razkarvaha 90 min 6epa tzigan4eta im se blaskaha v krakata.