Спартак се справи с Атлетик - 5:1

Автор: Тодор Благов
16:28 / 02.11.2023
2540
Спартак (Пловдив) се завърна на победния път. В среща от 16-ия кръг на Югоизточната трета лига "гладиаторите" се наложиха с 5:1 над Атлетик (Куклен).

Двубоят се игра на стадион "Пловдив", а момчетата на Иван Кочев надиграха своя съперник и заслужено се поздравиха с успеха.

"Сините" вкараха два гола още в първите минути, дело на Радослав Влашев и Александър Праматаров, като при 2:0 завърши първата част.

След почивката Праматаров вкара втория си гол, а Миро Радев се разписа за 4:0 от дузпа.

Малко по-късно гостите реализираха почетно попадение чрез Рангел Игнатов, а в 86-ата минута Димитър Балинов оформи крайния резултат с далечен удар.

Стартовите състави на двата отбора:

Спартак: Милушев, Стойчев, Влашев (к), Спасов, Балинов, Милев, Пройчев, Праматаров, Димитров, Радев, Тонев

Атлетик: Витанов, Романов (к), Гюзлев, Коспартов, Благов, Аргиров, Сердарски, Панов, Игнатов, Манев, Лазаров