Родопа би Ботев в контрола
Автор: Екип Plovdiv24.bg 20:18 / 01.09.2006Коментари (82)1753
©
Родопа победи с 2:1 Ботев в контрола. Двубоят се игра на стадионът в смолянския квартал "Райково" пред 250 зрители. Домакините дръпнаха в резултата чрез гол на Анатоли Тодоров в 27-ата минута, но само 120 секунди по-късно Емил Урумов изравни резултата. Тимът на Родопа контролираше двубоя през цялото време и логичното се случи в 60-та минута когато Чипчев вкара за 2:1, а с това даде и крайната победа на своя отбор. Следващата контрола на Ботев по време на паузата в първенството е срещу отбора на АКБ Миньор Раднево.

Aнонимен
на 04.09.2006 г.
0

един човек влезнал в библиотеката и попитъл библиотекарката каде е книгата с победите на ботев а тя му отговорила , че ФАНТАСТИКАТА Е НА ГОРНИЯ ЕТАЖ
Aнонимен
на 02.09.2006 г.
0

EI TAPI MANGALI NA6IA PREZIDENT MOJE DA E SELIANIN AMA E GAZAR, A NA VA6IA GRADSKIA OT KUSTENDILSKITE SELA VZEMETE DA MU KUPITE EDNO KUSTUM4E ILI PONE MU ISPERETE DANKITE KOITO SI KUPUVA OT BITAKA. HAHAHAHAHA. PRIKAZKATA SVAR6I PAK STE SI SA6TITE MAR6I
Aнонимен
0

tapi mangali tova e prosto kontrola, mnogo ste tapi vijte va6ia LAINOMOTIV kakvo naoravi s granda ELEGANT, a v istinskia ma4 s Rodopa se vidia koi e po dobria
Haha-smeshni cigani!
0

Тимът на Родопа контролираше двубоя през цялото време и логичното се случи в 60-та минута когато Чипчев вкара за 2:1, а с това даде и крайната победа на своя отбор.
Aнонимен
0

Лелииии, тея Родопа били Ботев, Ботев били Локо, направо не ми се мисли пловдивските цигани колко ще отнесат в Смолян
Aнонимен
0

ние сме ние сме селяндурите на България ние сме! кой сега е номер едно? крумово и белащица са номер едно!!! аййййййййй катунариииии!!!!
AIIIIIIIIIIIIIII UVE
0

NIE SME NIE SME CIGANITE NA BALGARIQ NIE SME
Xristolyf /1912/
0

100 семейства от "BOTIEF" получиха дезинфектанти ... no malko kasno ... papagalite sa zarazeni i im kapiat perata
Aнонимен
0

Презимяване презимяване, след като полетяха по-височко отколкото по-принцип могат да летят папагалите е време за болезненото презимяване и заемане на подобаващоно им място в борбата за оцеляване
АКБ Миньор Раднево i
0

АКБ Миньор Раднево i Botief Krymovo... VE4NA DRYJBA ... ZAEDNO V 21 VEK

ПФК Левски: В навечерието на мача с Ботев е време да покажем, че животът и здравето е над клубните пристрастия
Страхотно! Пловдивчанин тренира с първия отбор на Болоня преди визитата на "Анфийлд"