Спортните новини: Днес (0) | Вчера (29)
Спартак разби Локо в контрола
Автор: Екип Plovdiv24.bg 13:30 / 02.09.2006Коментари (206)5428
Младият Николай Дончев бе грешникът за последното попадение на домакините.
Резервите на Локомотив загубиха катастрофално поредната си контрола в паузата на първенството. Това бе първия мач за новия треньор на "черно-белите" Иван Маринов, след като ръководството на клуба освободи Аян Садъков тази седмица. Разгромната загуба с 2:5 от пловдивския Спартак треньорът отдаде на умора и каза, че играчите ще трябва добре да си починат и да гонят задължителна победа над Берое следващата седмица.

Символичните гости от Локомотив започнаха по-активно срещата и логично първото положение се откри пред "черно-белите". В 7-та минута Йошев и Даксон комбинираха триково по между си и пред последния се откри възможност да стреля. Кариоката отправи опасен удар по посока на вратата на Спартак, но вратарят на домакините триково парира.

В 32-та минута падна и първото попадение в срещата. Христо Стаев от отбора на домакините проби от дясно, навлезе в наказателното поле на Камбуров и с диагонален удар в горния ляв ъгъл не остави шансове на вратаря.

В 38-та минута след центриране от ляво Даксон с глава върна топката в малкия пеналт, където защитник на Спартак игра с ръка. Съдията Петър Стоянов отсъди 11-метров наказателен удар, който бе пропилян от Владислав Златинов.

Две минути по-късно Димитър Илиев изскочи сам срещу вратаря на домакините, копна технично топката и принуди стражът да го фаулира. Арбитърът отново посочи бялата точка. Този път зад топката застана Даксон, който технично литна вратаря за 1:1.

След почивката отново Локомотив имаха първо възможност да отбележат гол. В 55-та минута Даксон отправи силен удар по посока вратата на Спартак, топката рекушира в защитник на домакините и вратарят със сетни усиля успя да е отклони от мрежата си. Притичалата обаче резерва Зоран Златковски нямаше никакви проблеми да реализира и изведе съотборниците в резултата.

Само две минути по-късно статуквото отново бе възстановено. Игнат Дишлиев фаулира в наказателното поле Ивайло Димитров и за Евгени Курдов не бе проблем да реализира третата дузпа в срещата за 2:2.

От тук на сетне на терена имаше само един отбор, този на "гладиаторите".

В 62-та минута след самостоятелен пробив Евгени Курдов изведе своите напред, плъзвайки топката покрай резервата под рамката на Локомотив Аршинков.

В 75-та минута Гюрсел Вели покачи на 4:2 след чудесен удар от границата на наказателното поле и неубедителна намеса на младия Аршинков.

10 минути преди края на срещата Георги Якимов довърши окончателно гостите. След грешка на защитникът Николай Дончев Якимов остана очи в очи с Аршинков и пусна топката под плонжа на вратаря.

След края на срещата новоназначеният треньор на "смърфовете" Иван Маринов бе видимо недоволен от срещата.

директно от Дюнер Ар
на 10.09.2006 г.
0

директно от Дюнер Арена Маистор Сал4у информира: Путяф /1912/ е Номер едно конкурент на Дюнери Аладин: мазни, селски мекици с много свински достоинства и запазена рецепта ГЛЕЗЕН ОТ Грил4о в собствен КЦМ сос !!!
hahahahahahahah
на 08.09.2006 г.
0

tia deca na snimkata li sa LOKO?????smeshnici
plovdiv
0

RAZBI?????KOE LOKO ???:):):):):) seliani prosti zhurnalisti!!!!!
chyka
0

Maika ti sushtestvuva blagodarenie na spermotozoida Z,koito izlizala ot mangalski guz.Posle se izhrachila v gnysnata si sliva i se rodi ti.Neshtastno cherno bqlo pedalche,neslyshai kakvi gi razkazvat starite mangovci na Lainyta!!!!!
Aнонимен
на 07.09.2006 г.
0

Kolkoto do Spartak...tozi otbor sa6testvuva blagodarenie na V otvora na LOKOMOTIV koito predi godini otide na stadion spartak pod imeto SPARTAK i taka se vaztonovi otbora ot Kyu4uk Parij...tozi otbor koito vie jalti pedali razbihte i pratihte v nebitieto za da sa6testvuvate kato AFD TRAKIYA....HAA HAA HA JALKI JULTURI
Aнонимен
0

E mnogo se otvorihte jalti pedali mirazlivi ebalnici...ne mojehme da vi 4uem 9 godini...pak 6te vi naserem spoko
s
0

Mi osfen sledva6tiq ma4 da e sus Skrita Sila(mudrevo) ili Arsenal(rebarkovo) pone X da izmuknete jalki 4erno beli kurvi!
botevistkata
на 06.09.2006 г.
0

tzttz parvo padat ot nqkakvo si selo Strelzi ,a sled tova i ot Spartak.Abe mangali znaete li kade vi e mqstoto??? V B grupa,a moje i vav V .Otivaite s Joro na more ale ale....
botevosta
0

6e gi ebem i na layta tiq 4erno beli ovce i oniq mangala aqn sadukov se maxna straxotno SAMO BOTEV BRAVO NA SPARTAK I DVATA NA VARXA
kuko
на 05.09.2006 г.
0

Evala pi4ove! biite buferite kato magareta

ПФК Левски: В навечерието на мача с Ботев е време да покажем, че животът и здравето е над клубните пристрастия