Спортните новини: Днес (0) | Вчера (29)
Брестник постигна очаквана победа над Черноморец
Автор: Екип Plovdiv24.bg 19:43 / 03.09.2006Коментари (10)1286
©
Брестник победи Черноморец Бургас в срещата от четвъртия кръг на "В" група. Домакините доминираха през целия мач и закономерно достигнаха до трите точки. Първо ветеранът Димчо Беляков имаше възможност да отбележи гол, след като излезе сам срещу вратаря, но стражът спаси. Отново нападателят в 38-ма минута след като наниза 3-ма от защитниците отново излезе сам срещу вратата на гостите, шутира, но вратаря отново с вещина спаси.

В 35-та минута Илиян Енчев отбеляза за 1:0 за Брестник. След центриране от корнер защитникът се извиси над колегите си от Черноморец и с глава отбеляза.

Втората част започна по великолепен начин за домакините. Още в 47-та минута отново Енчев и отново след изпълнение на корнер удвои резултата в полза на своя тим.

Интригата приключи напълно в средата на втората част, когато за втори жълт картон Петко Кралев от гостите бе отстранен.

Със спечелените 3 точки брестничани се утвърдиха в челото на класирането с 4 победи от 4 мача.

Брестник: 26. Петър Анев, 2.Илиян Енчев, 20. Петър Пенчев, 3.Янко Георгиев, 11.Ридван Хаджифейзула, 10. Димчо Беляков, 6.Станислав Гадженаков, 21.Божидар Илиев, 9.Лазар Цилков, 5.Георги Косев, 8. Димитър Кехайов

Черноморец: 1.Десислав Колев, 3.Петко Кралев, 16.Денис Хабил, 10.Иван Иванов, 2.Янислав Соколов, 8.Христо Христов, 13.Радослав Христов, 7.Мирослав Славов, 18.Георги Драган, 6.Георги Христов, 20. Николай Дянков

Aнонимен
на 05.09.2006 г.
0

Ave 1936,kato te gledam kolko si gramoten may ti si ot niakoe zabito selo ot tipa na Gorni Voden i Bogutevo
Бобо
на 04.09.2006 г.
0

Браво на Брестник.Ако организират контрола с Локото ще бият и тях,и ще бъдат поредният еврогранд в околията.
1936
0

какви са те зи селяци та ги бройте за живи
Aнонимен
0

Pepo Penchev!!!!! Peeeepo Penchev!!! GAZIM!!!!
Aнонимен
0

Koya mu e novata sekretarka na tova tapo govedo,deto ne mozhe da obeli dve dumi na krust?
Aнонимен
0

brestnik sq i hotel4e do stadiona ima ve4e naprovo si4ko e 6.te brestnik imat po opitni igar4i ot kolkoto loko