Брестник постигна очаквана победа над Черноморец

Коментари (10)
19:43 / 03.09.2006
1287
Брестник победи Черноморец Бургас в срещата от четвъртия кръг на "В" група. Домакините доминираха през целия мач и закономерно достигнаха до трите точки. Първо ветеранът Димчо Беляков имаше възможност да отбележи гол, след като излезе сам срещу вратаря, но стражът спаси. Отново нападателят в 38-ма минута след като наниза 3-ма от защитниците отново излезе сам срещу вратата на гостите, шутира, но вратаря отново с вещина спаси.

В 35-та минута Илиян Енчев отбеляза за 1:0 за Брестник. След центриране от корнер защитникът се извиси над колегите си от Черноморец и с глава отбеляза.

Втората част започна по великолепен начин за домакините. Още в 47-та минута отново Енчев и отново след изпълнение на корнер удвои резултата в полза на своя тим.

Интригата приключи напълно в средата на втората част, когато за втори жълт картон Петко Кралев от гостите бе отстранен.

Със спечелените 3 точки брестничани се утвърдиха в челото на класирането с 4 победи от 4 мача.

Брестник: 26. Петър Анев, 2.Илиян Енчев, 20. Петър Пенчев, 3.Янко Георгиев, 11.Ридван Хаджифейзула, 10. Димчо Беляков, 6.Станислав Гадженаков, 21.Божидар Илиев, 9.Лазар Цилков, 5.Георги Косев, 8. Димитър Кехайов

Черноморец: 1.Десислав Колев, 3.Петко Кралев, 16.Денис Хабил, 10.Иван Иванов, 2.Янислав Соколов, 8.Христо Христов, 13.Радослав Христов, 7.Мирослав Славов, 18.Георги Драган, 6.Георги Христов, 20. Николай Дянков