Спартак с поредна победа в контрола

Коментари (7)
09:52 / 06.09.2006
934
Спартак победи с 2:0 в контрола новакът в елитната ни група Черноморец - Бургас (София).

През първата част двата състава не разкриха способностите си на терена и липсваха опасни положения пред двете врати.

След убедителната победа над Локомотив, Спартак за пореден път показа, че излиза преобразен след почивката.

В 60-та минута домакините поведоха в резултата с гол на Георги Христозов. Павлов му центрира от дясно и Христозов от границата на малкия пеналт литна вратаря и безпроблемно реализира за 1:0.

Десет минути по-късно "гладиаторите" подпечатаха победата си в контролата след красиво попадение на Илхан Ибрамджик. След пробив от дясно Делчев подаде към голмайстора, който се завъртя около оста си и със силен и техничен удар не остави никакви шансове на вратаря на гостите.

Двете попадения бяха дебютни за голмайсторите.