ИЗПРАТИ НОВИНА
Новини
Спорт
Справочник
НОВО
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Пловдив
Анализите
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Общество
Криминални
Институции
Други
Бизнес
Читателски
Червен зам.-кмет се държи неадекватно, пак срами Пловдив
Автор: Екип Plovdiv24.bg 17:14 / 30.09.2010Коментари (22)4820
© Plovdiv24.bg
Александър Константинов лепна поредното срамно петното на културната столица на България с неадекватното си и просташко поведение
Официално предложение Нона Караджова да бъде обявена за най-големия дарител, а Симеон Дянков - за най-големия благодетел на общината, червеният заместник-кмет Александър Константинов е внесъл при главния секретар Борислав Инчев, предаде се репортер на Plovdiv24.bg

Номинациите му били по повод обявения от Националното сдружение на общините конкурс за особено заслужили личности.

"Сигурно ще спечелим с г-жа Караджова. Какво по-голямо дарение от 30 хиляди тона боклук? А Дянков толкова добрини направи тази година за Пловдив, че в категорията "благодетел" няма конкуренция", злъчно коментира Константинов временния резултат в обявената от общинската администрация война на правителството.

Засега и за боклука, и за спрения 30-милионен заем козовете са у хората на премиера. Той пък препраща всяка отправена към него топка в градината на тройната коалиция, за което на местна почва като матросовец му отмъщава Константинов.

Награда той е измислил и за транспортния министър Александър Цветков, който тази сутрин хвърли бомбата, че общината правела нагласени конкурси за превозвачи. Зам.-кметът писмено щял да предложи на председателя на Общинския съвет Илко Илиев да се раздели с така скъпото за него "Златно магаре", дарено му от Димитър Керин, за да го връчат на Цветков.

С тези си номинации "червеният" зам.-кмет лепна поредното срамно петно върху репутацията на местното управление и като цяло на града ни.

Може би е по-разумно в БСП да се впрегнат да поработят, за дa умилостивят държавната власт. С цинизми и каруцарски обиди едва ли това ще се случи?

Подобно петно преди време лепна на града ни и "културната" кметица Петя ГоговаТогава тя подари руло тоалетна хартия на чешкия творец Давид Черни. И до ден днешен Гогова остана популярна сред пловдивчани единствено и само с тази си просташка постъпка и така и не успя да "блесне" с управленски умения.

Play
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Remaining Time -0:00
Stream TypeLIVE
Loaded: 0%
Progress: 0%
00:00
Fullscreen
00:00
Mute
Playback Rate
    1
    Subtitles
    • subtitles off
    Captions
    • captions settings
    • captions off
    Chapters
    • Chapters
    No compatible source was found for this video.

    (C) ПОТВ







    Зареждане! Моля, изчакайте ...
    0
     
     
    Имам чувството,ча всички пловдивски съветници са кадри на "Стефан караджа".
    0
     
     
    Ужас, мен не само ме е срам, аз съм отвратен от тези боклуци. Направиха от Пловдив база за съхранение на малоумници и безидейни политици.
    +1
     
     
    Има ли значение дали е "червен" "зелен" "розов" ... всички са еднакви !
    +1
     
     
    Оф, тези хората в Общината май наистина нямат работа?????
    0
     
     
    тоя господин кмет допусна на конкурса за градските линии една фирма която само си смени името и сега ни вози в стари и раздранкани автобуси в които има само два прозореца и те несе отварят .....
    0
     
     
    Бреееее, къв "умник" е Константинов! Що ли не се възползваме от предложенията му? И в същия дух да обявим БСП-то за най-големия дарител на боклуци, в смисъла, че е от партията, която ни го достави; а ВМРО-НИЕ за най-големия благодетел, в смисъл, че ни заставя да го търпим?! Ами тоя подпухнал уяден плешунгер не ни ли убеждаваше преди година колко ни е щастливо да сме бедняги и да плащаме огромни заеми за разни въздушни железници и наземни опашати лъжи, докато парите потъват непрекъснато в частни джобове? Чии ли пък са дълбоките джобове?! Аааааа, "сигурно" не са неговите!Тоя що не се скрие, па да се търси сам!!
    0
     
     
    аммм кой управник някога се е държал адекватно?!
    +3
     
     
    Каква адекватност може да се търси в продукти на поколения пладнешки обирджии, шумкари, полуграмотници, директори с четвърти клас, потомствени лентяи и бездарници? Случилото се с Пловдив символизира тоталния крах на всички български ценности. Градът на буржоазията и колоритната градска култура и изкуство е затънал в калта на милиционерско-селяндурското блато. Откъдето е минала червената чума, там и хлебарки гинат, и гинко билоба не вирее...
    +4
     
     
    За червените наглеци това е нищо работа дето го е направил клакьора Константинов!Интересното тепърва предстои!С наближаването на местните избори истерията по изплъзващата се власт ще става все по-голяма.Червенките ще правят циркове ,защото им е ясно ,че ако не стане чудо скоро няма да могат да се докопат до кокала , а паникьосаните от ВМРО ние , вие , те - ще се чудят на кой господ да се кръстят поради категоричноста на предизвестената си политическа смърт!.....Ааа , и забравих-ще грабят като за последно!
    +1
     
     
    тоя е галош ..... страшна хияна е ......... %
    Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.

    Още новини от Новини от Пловдив:

    ИЗПРАТИ НОВИНА
    « Април 2025 г. »
    пон
    вто
    сря
    чтв
    пет
    съб
    нед
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    Виж още:
    Актуални теми
    Концесията на стадион "Пловдив"
    Кабинетът "Желязков"
    Тежка катастрофа в столицата: Момче и момиче са загинали!
    Ботев в Лига Европа, сезон 2024/2025
    ТИР уби 12-годишно момиче край Плевен
    назад 1 2 3 4 5 напред
    Абонамент
    Абонирайте се за mail бюлетина ни !
    Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Пловдив и региона.
    e-mail:
    Анкета
    Трябва ли общините "Марица" и Родопи" да се слеят в Пловдив?
    Да
    Не
    Не мога да преценя
    РАЗДЕЛИ:
    Новини
    Спорт
    Справочник
    Обяви
    Потребители
    ГРАДОВЕ:
    Пловдив
    Варна
    Бургас
    Русе
    Благоевград
    ЗА НАС:

    За контакти:

    тел.: 0886 59 82 67

    novini@plovdiv24.bg

    гр. Пловдив, ул."Александър I" 32,
    Бизнес Център Plovdiv24.bg

    За реклама:

    Тарифи (виж)
    Договори избори 2024

    тел.: 0887 45 24 24

    office@mg24.bg

    Екип
    Правила
    Пловдивчани във facebook
    RSS за новините
    Футбол на живо по телевизията
    Сайтът е създаден от пловдивчани, за пловдивчани. 100% пловдивски продукт.
    Статистика: