Спартак удари Любимец с минималното 1:0

Коментари (17)
16:53 / 13.11.2010
5562
Спартак постигна трудна, но важна победа с 1:0 при домакинството си на средняка Любимец. По този начин пловдивчани отново се върнаха на върха в Източната "Б" група, след издънка на Поморие.

Единственото попадение падна още в първите минути. Таранът Георги Стоянов бе точен още в 15-та. При една от скоростните си атаки Мекиков пусна към Стоянов, който не сгреши за 1:0.

До края на полувремето и през втората част домакините предпочетоха дефанзивна игра, с което успяха да удържат крехката преднина и да оставят пълния комплект точки в Пловдив.