Хеттрик за 29 минути беляза победа с 10 гола на Спартак

Автор: Тодор Благов
17:16 / 20.05.2024
3097
Спартак (Пловдив) постигна разгромен успех с 10:1 над Карнобат в среща от 36 кръг на Югоизточната трета лига. Двубоят се игра на стадион "Пловдив".

Мачът бе официален дебют за Димитър Иванов начело на "гладиаторите". Домакините постигнаха безпроблемен успех, като попаденията паднаха почти по равно между двете полувремена.

С хеттрик за спартаклии се отчете Александър Праматаров, като халфът вкара трите си гола между 12 и 41 минути.

По два пъти се разписаха Георги Лазаров и Мирослав Радев, а по едно попадение реализираха Пламен Цончев, Венцислав Гюзелев и Антон Маргаритов.