Локо премина лесно през Дунав с 4:1
Автор: Екип Plovdiv24.bg 15:46 / 30.11.2006Коментари (230)1971
©
Локомотив премина малката гара Дунав (Руся) по пътя си към купата на България. Символичните домакини приеха "черно-белите" далеч от Русе тъй като бяха наказани след изцепките на публиката им в срещата срещу Нафтекс. Двубоят се игра на стадион "Ивайло" във Велико Търново пред около 400 "черно-бели" фена и местни запалянковци.

Срещата започна вихрено за домакините и те успяха да застрашат национала Колев, за който това може би бе последен мач с екипа на Локо, още в 5-та минута. Тогава стражът успя да отрази опасен удар на Трифонов.

Все пак натискът на домакините даде резултат и Кирилов в 12-та минута след центриране от фаул успя да засече топката в мрежата на Колев.

Ранното попадение стресна "смърфовете" и те се разиграха натиквайко домакините дълбоко в тяхната половина. Логично на показаното на терена не закъсня и изравнителното попадение. Защитникът Алекс успя да засече центриране в наказателното поле на Дунав и прати топката зад вратаря Цонков.

Локомотив продължи своя натиск което отвори доста празни пространства на домакините за контраатака. При една от тях в 36-та минута Хазуров успя да реализира, но попадението му бе отменено заради засада.

Продължаващия натиск на Локо даде резултат още веднъж само пет минути след отмененото попадение на Хазуров. След поредният бърз си пробив Йошев от ляво намери в наказателното поле непокрития Халими и за опитният плеймейкър не бе проблем да реализира за 2:1.

След почивката "смърфовете" излязоха, за да довършат своя съперник и успяха да го сторят без проблеми.

В 52-та минута Памуков от състава на домакините се погрижи да улесни задачата на своите гости. Играчът направи два изключително груби фаула в рамките на няколко секунди и логично видя червеният цвят на картона, поемайки предварително към съблекалните.

Само две минути по-късно Златински уби интригата в срещата реализирайки за 3:1 от дузпа.

Десет минути преди края и младара резерва на Локомотив Дани Кики успя да се разпише. Въндев стреля към вратаата ан домакините, вратаря изби, Въндев направи добавка, която също бе отразена от стражът, но Дани Кики бе безпогрешен при своя опит и покачи на 4:1.

Aнонимен
на 02.12.2006 г.
0

PO IZRAZITELNA POBEDA OT TAZI NA LOKO I PO IZRAZITELNA ZAGUBA NAD TRAKIA V MACHOVETE NIAMASHE !