Успешна седмица с много медали за спортното семейство на Локомотив

Коментари (1)
10:50 / 04.07.2024
1812
Поредна успешна седмица за спортното семейство на Локомотив Пловдив.

Представителите на Lauta Army Boxing Plovdiv Джан Ахмедов (57кг.) и Владимир Давидов (60кг.) завоюваха два бронзови медала на Европейското първенство по бокс за юноши.

На националния шампионат по лека атлетика до 16 години във Велико Търново Мария Николова от SKLA Lokomotiv Plovdiv стана шампионка на дълъг скок и завоюва бронзов медал на 400 метра, а Илиан Марков с завърши с два сребърни медала на дълъг скок и 100 метра с препятствия.

На националния шампионат по лека атлетика за мъже състезателите Любомир Илев, Мартин Димитров, Венелин Камбуров и Ивайло Щипков останаха втори, само на 0.02 секунди от първите, на щафетата 4х100 метра.

"Пожелаваме на всички състезатели много бъдещи успехи! Пловдив се гордее с вас!", написаха от Фенклуб Локомотив Пловдив.