Ужасен терен в Асеновград, Славчо Шоколаров с два гола при победа над Марица
Автор: Екип Plovdiv24.bg 09:05 / 25.07.2024Коментари (0)2633
© ФК Марица
Марица загуби с 2:3 от Асеновец в контролна среща, която се игра на стадион “Шипка" в Асеновград. Тревният терен на съоръжението беше в ужасно състояние, а 4 от попаденията паднаха през първото полувреме.

За Марица срещата пропуснаха контузените юноши Емилео Макавеев, Ангел Пеев и Ангел Тосев, както и Александър Праматаров.

Домакините поведоха още в началото на мача, а Валери Домовчийски изравни след хубав пробив на Георги Трифонов. По-късно Славчо Шоколаров даде преднина на асеновградчани с удар от около 30 метра. Георги Трифонов изравни, възползвайки се от извеждащ пас на капитана Валери Домовчийски.

През втората част домакините стигнаха до успеха в приятелската среща след точно изпълнена дузпа от Славчо Шоколаров.

Последната контрола на Марица е в събота срещу Свиленград. Двубоят ще се играе от 18 часа, на стадион “Марица".