Фенклубът на Локо: Адмирации! Европейско поведение, което може да служи за пример!
Автор: Стойчо Генов 09:01 / 29.07.2024Коментари (24)5229
Фенклубът на Локомотив Пловдив благодари на "черно-белите" привърженици, които подкрепяха любимия си отбор от сектора за гости на стадион "Христо Ботев" при равенството 2:2 в дербито срещу градския съперник Ботев.

"Адмирации за всеки един привърженик, който беше на стадиона и за европейското поведение, което може да служи за пример! Над 90 минути, в които всеки един подкрепяше мощно Пловдивския любимец! Винаги с вас!", написаха от Фенклуб Локомотив Пловдив в официалната си страница.

В същото време футболистите на Локомотив също благодариха на феновете за подкрепата им в двубоя.

Гледайте в прикаченото видео как "черно-белите" привърженици изпратиха своите любимци!

+1

Преди минути стана ясно за какво "европейско поведение" иде реч. Ботев току-що публикуваха декларация относно погрома над стадиона от гостуващите "фенове". Състоянието на тоалетните е шокиращо и има богат снимков материал за щетите, нанесени върху общинска собственост. Гледайки снимките, всеки пловдивчанин ще се чуди дали за селяния, цигания или и двете става въпрос. На ход са иначе чувствителните към общинския бюджет и публичните разходи представители на "културната общественост".
на 29.07.2024 г.
+1

Най европейското бяха бомбите и лепенките по оградата
+1

На индианците им спукахме балона. Второто полувреме трябваше на разлика да ги къчим. Направихме ги луди и се изтрепаха помежду си от яд. Кривоглави ние не сме някви си марибор или пао ние сме Локомотив Пловдив, Господарите на Пловдив, никога не може да ни стигнете.
-1

Гледам доста коментари от хора, които си откриха сезона, като домакини, пред 1000 души. Ама така е, две години, като празнуваш всеки Х, все едно си спечелил ШЛ, критериите ти са доста изкривени. Когато цял живот си мачкан, всяка глътчица въздух е повод за празник.
-1

Показаха си Селянията и новия стадион,хвърляне на бутилки и предмети ....Съдията трябваше да прекрати мача за 10 минути и да изчакат в съблекалните...Пожалиха ги...Сбиха се помежду си...Хвърляйте и срещу Панатинайкос!!!
0

Циганин комлпксиран,те на Левски и ЦСКА 10% от феновете са от София.И те сигурно се селяни нали?Да не говорим за Барселона,Реал Мадрид и т.н.Колко си жалък с тъпата фраза"селяни" ,но виж друго си е в цяла България да те посрещат с "ЦИГАНИ'!
+1

Колко смешни сте ми всички тук пишите анонимно ,ако сте мъже излезте си с името и лицето.
-3

Зехме точка. Горни Воден, Долни Воден и .... Воден са във въсторк. Това е пучти победа за колоса на маалите. Браво машиниииии.
-2

Вратарска грешка,равенство,гордост в гетата.Няколко стопроцентови пропуска.Прегледайте коментарите от студиото и не се надскачайте,джуджета мегаломани.
-2

За Ботев равният мач е загуба,а за Кюстендилците от Столипиново е победа. Е,това е разликата между комплексарчетатата от Лаутмахлеси и пловдивчаните

Гледайте: 40 години от едно от най-паметните футболни събития за Пловдив и България
ПФК Локомотив поздрави учители и ученици
Подкрепата от мъжкия отбор не помогна на дубъла на Локомотив при визитата край морето
Локомотивци донесоха много настроение и усмивки на малки и големи
Любо Пенев: Доволен съм! Печелим точки - една, една, постепенно ... На победния път сме