Дубълът на Ботев с нова победа, юноша на Септември бележи

Автор: Тодор Благов
09:49 / 30.07.2024
1777
Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) се наложи с 1:0 над Беласица (Петрич) в среща от 2-ия кръг на Втора лига.

Двубоят се игра на Футболен комплекс "Никола Щерев - Старика", а главният съдия раздаде общо седем жълти картона.

Единственото попадение в мача падна в 72-ата минута и бе дело на юношата на Септември (София) Борислав Маринов.

Участие за "канарчетата" взеха вратарят Даниел Кайзер и нападателят Алекса Мараш, като черногорецът бе на терена до 63-ата минута.

Ботев: Даниел Кайзер, Георги Кущинаров, Габриел Златанов, Ивайло Видев, Мирослав Георгиев, Костадин Татаров, Бисер Бонев, Иланда Кинтунту, Алекса Мараш, Велиян Видолов, Йордан Айвазов