Дублиращият отбор на Ботев допусна трета поредна загуба във Втора лига

23:38 / 19.08.2024
2148
Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) отстъпи с 0:1 в домакинството си на Етър от петия кръг на Втора лига. Единственото попадение в двубоя на футболен комплекс "Никола Щерев — Старика“ отбеляза Иван Коконов през първото полувреме.

Тимът на Доминик Бершняк не съумя да спечели в трети пореден мач, като в петте си срещи от началото на сезона има два успеха и три поражения. Победата изкачи "болярите“ на четвъртата позиция, a отборът на Светослав Петров спечели втори пореден мач и общо трети след старта на кампанията.

Днес стана ясно, че двама от титулярите на "жълтo-черните“ от срещата с Етър и юноши на Ботев - Ивайло Видев и Велиян Видолов получиха повиквателни за юношеския национален отбор на България до 19 години.

В следващият кръг Ботев II гостува на Марек (Дупница). Мачът на стадион "Бончук“ ще се изиграе на 26 август (понеделник) от 18 часа.

Стартов състав на Ботев II: 30.Даниел Кайзер, 6.Мирослав Георгиев, 15.Ивайло Видев (к), 18. Дамян Йорданов, 8. Матиюс Ремейкис, 5.Костадин Татаров, 7.Емил Найденов, 19.Иланда Кинтунту, 20.Габриел Златанов, 22.Велиян Видолов, 3.Атанас Чернев